Chrobry Głogów - Gwardia Opole: transmisja meczu w telewizji i LIVE w Internecie - PGNiG Superliga

stefan
11.11.2017 12:27
A A A
Piłka ręczna

Piłka ręczna (Sport.pl)

PGNiG Superliga. Mecz Chrobry Głogów - Gwardia Opole odbędzie się 11 listopada o godzinie 13:00. Relacja TV w Canal+ Sport.

Chrobry - Gwardia Opole to starcie w ramach 9 kolejki PGNiG Superliga. Z poprzedniego starcia pomiędzy tymi zespołami zwycięsko wyszli gospodarze, pokonując rywali 29:23. Czy tym razem wygra Gwardia Opole?

Transmisję z wydarzenia można będzie obejrzeć na kanale Canal+ Sport.

PGNiG Superliga: Chrobry - Gwardia Opole na żywo / 11.11.2017 godzina 13:00. Transmisja TV: Canal+ Sport.

Poprzednie starcia obu zespołów:

• Gwardia Opole 23:29 Chrobry (03-12-2016), rozgrywki: PGNiG Superliga mężczyzn 2016/17
  • Chrobry 23:28 Gwardia Opole (09-09-2016), rozgrywki: PGNiG Superliga mężczyzn 2016/17

Przyszłe spotkania:

Równo z końcem tego spotkania trenerzy obu drużyn będą myślami już przy kolejnych przeciwnikach. Gospodarzom w następnym meczu przyjdzie się zmierzyć z drużyną Zagłębie Lubin. Spotkanie to odbędzie się 18 listopada. Kolejnym rywalem będzie Vive Kielce. Następnym przeciwnikiem zespołu Gwardia Opole będzie MKS Kalisz. Mecz odbędzie się 15 listopada. Potem ich rywalem będzie KPR Legionowo.

Czy możesz się nazywać kibicem polskiego szczypiorniaka?
1/10"Bez nerwówki nie ma polskiej końcówki", to wie każdy. Nie każda nerwówka to dogrywka i nie każda dogrywka to nerwówka, ale o który medal musieliśmy walczyć w dogrywce?