Walia - Irlandia. Bramki. Składy. Kartki. Eliminacje MŚ - 9 października. Podsumowanie

Drużyna Irlandia pokonała 1:0 zespół Walia w ramach grupy D eliminacji MŚ. W drużynie gości jako jedyny drogę do bramki znalazł McClean.

W ramach grupy D eliminacji MŚ zmierzyły się ze sobą Walia i Irlandia. Goście pokonali przeciwników 1:0. Do przerwy utrzymywał się remis i udało im się rozstrzygnąć spotkanie dopiero w drugiej połowie. Swoim zwycięstwem przerwali dobrą serię przeciwników w tych rozgrywkach, która przed tym meczem sięgała 9 meczów bez porażki. Kibice zwycięskiego zespołu na pewno ucieszyli się z takiego rozstrzygnięcia, ponieważ w poprzednim starciu między tymi drużynami nie udało się wyłonić zwycięzcy, a cały pojedynek zakończył się wynikiem 0:0.