Przed meczem Estonia - Cypr. Eliminacje MŚ 2018, 3.09.2017

Eliminacje MŚ 2018. Starcie Estonia - Cypr odbędzie się 3 września o godzinie 18:00.

Do konfrontacji Estonia - Cypr dojdzie w ramach grupy H eliminacji MŚ 2018. We wcześniejszym spotkaniu obie drużyny musiały zadowolić się remisem. Po zakończeniu meczu było 0:0. Czy tym razem któryś z zespołów przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę?

Jeden z zespołów przeżywa w tych rozgrywkach znacznie lepszy okres, niż ich rywal. Estonia potrzebuje wygranej, by przerwać złą passę 5 meczów bez zwycięstwa w eliminacjach MŚ 2018. Goście - w przeciwieństwie do gospodarzy - nie przegrali żadnego z ostatnich 4 meczów. Czy Cypr podtrzyma dobrą passę? Czy Estonia przerwie serię rywali?

Eliminacje MŚ 2018: Estonia - Cypr na żywo / 3.09.2017 godzina 18:00.

Poprzednie starcia obu zespołów:

• Cypr 0:0 Estonia (25-03-2017), rozgrywki: Eliminacje MŚ 2018

Przyszłe spotkania:

Uważnymi widzami tego spotkania najprawdopodobniej będą trenerzy najbliższych rywali obu drużyn. Następnym przeciwnikiem zespołu Estonia będzie Gibraltar. Mecz odbędzie się 7 października. Później ich rywalem będzie Bośnia i Hercegowina. Cypr 7 października zmierzy się z drużyną Grecja. W drugiej kolejności czeka na nich Belgia.