Czarnogóra - Armenia. Bramki. Składy. Kartki. Eliminacje MŚ - 10 czerwca. Podsumowanie

Drużyna Czarnogóra pokonała 4:1 zespół Armenia w ramach grupy E Eliminacje MŚ. Dla gospodarzy 3 bramki strzelił Jovetić, a oprócz niego do siatki trafił również Beciraj. W drużynie gości jako jedyny drogę do bramki znalazł Korian.

W ramach grupy E Eliminacje MŚ zagrały przeciwko sobie Czarnogóra i Armenia. Gospodarze odnieśli zwycięstwo 4:1. Wyszli na prowadzenie jeszcze przed przerwą, a w drugiej połowie nie pozwolili wydrzeć sobie zwycięstwa z rąk. Kibiców zapewne cieszy również fakt, że dzięki temu zrewanżowali się za porażkę w poprzednim starciu z tym rywalem, kiedy to przegrali 2:3.

Najważniejsze zdarzenia i składy:

Czarnogóra:
Bramki: Beciraj (2.), Jovetić (28., 54., 82.)
Skład: Petković - Marusić, Savić, Simić, Tomasević (75. Klimenta) - Vukcević (71. Scekić), Kosović - Janković, Jovetić, Jovović (84. Haksabanović) - Beciraj

Armenia:
Bramki: Korian (89.)
Kartki: Korian, Grigorian - żółta
Skład: Beglarian - Mkojan (46. Jedigarian), Woskanian, Andonian, Dagbasian - Mchitarian, Grigorian - Howhannisian, Pizzelli (73. Barsegian), Ozbiliz (59. Manuczarian) - Korian

Przyszłe spotkania:

Obie drużyny już muszą szykować się do kolejnych zmagań. Czarnogóra następny mecz zagra 1 września, a przeciwnikiem będzie Kazachstan. Kolejnym rywalem będzie Rumunia. 1 września na drodze gości stanie Rumunia. Dalej ich przeciwnikiem będzie Dania.