Chelsea - Sunderland. Bramki. Składy. Kartki. Premier League - 21 maja. Podsumowanie

Drużyna Chelsea pokonała 5:1 zespół Sunderland w ramach 38. kolejki Premier League. Dla gospodarzy 2 bramki strzelił Batshuayi, a oprócz niego do siatki trafiali również Willian, Hazard i Pedro. W drużynie gości jako jedyny drogę do bramki znalazł Manquillo.

W ramach 38. kolejki Premier League zmierzyły się ze sobą Chelsea i Sunderland. Gospodarze odnieśli zwycięstwo 5:1. Do przerwy utrzymywał się remis i udało im się rozstrzygnąć mecz dopiero w drugiej połowie. Dzięki temu zwycięstwu przedłużyli swoją serię w tych rozgrywkach do 6 wygranych meczów. Dla zespołu Sunderland było to kolejne starcie, w którym nie dali rady temu rywalowi. Poprzednio przegrali 0:1. Czy następnym razem uda im się wygrać?