Malaga - Real Madryt. Bramki. Składy. Kartki. La Liga - 21 maja. Podsumowanie

Drużyna Real Madryt pokonała 2:0 zespół Malaga w ramach 38. kolejki La Liga. W drużynie gości na listę strzelców wpisali się Ronaldo i Benzema.

W ramach 38. kolejki La Liga stanęły naprzeciwko siebie Malaga i Real Madryt. Goście odnieśli zwycięstwo 2:0. Wyszli na prowadzenie jeszcze przed przerwą i podwyższyli rezultat po zmianie stron. To zwycięstwo wydłużyło ich serię do 6 wygranych meczów w La Liga i jednocześnie przerwało dobrą passę przeciwników, którzy pozostawali niepokonani od 5 spotkań w tych rozgrywkach. Dla zespołu Malaga było to kolejne starcie, w którym nie dali rady temu rywalowi. Poprzednio przegrali 1:2. Czy następnym razem uda im się wygrać?

Najważniejsze zdarzenia i składy:

Malaga:
Kartki: Kameni, Jony - żółta
Skład: Kameni - Torres, Villanueva, Hernandez, Ricca - Recio, Camacho - Keko (60. Castro), Fornals, Jony (72. Duda) - Ramirez (69. Charles)

Real Madryt:
Bramki: Ronaldo (2.), Benzema (55.)
Skład: Navas - Danilo, Varane, Ramos, Marcelo - Kroos, Casemiro (66. Kovacić), Modrić - Isco (66. Rodriguez), Benzema (73. Morata), Ronaldo

Przyszłe spotkania:

Gościom przyjdzie się zmierzyć w następnym meczu z drużyną Juventus. Spotkanie to odbędzie się 3 czerwca.