Angers - Montpellier. Bramki. Składy. Kartki. Ligue 1 - 20 maja. Podsumowanie

Drużyna Angers pokonała 2:0 zespół Montpellier w ramach 38. kolejki Ligue 1. Dla gospodarzy bramki strzelali Bamba i Tait.

W ramach 38. kolejki Ligue 1 zagrały przeciwko sobie Angers i Montpellier. Gospodarze zwyciężyli 2:0. Do przerwy utrzymywał się remis i udało im się rozstrzygnąć spotkanie dopiero w drugiej połowie. Swoim zwycięstwem pogorszyli już i tak słabą sytuację przeciwników w tych rozgrywkach, którzy po tym meczu mają na koncie serię 5 przegranych meczów. Kibiców zapewne cieszy również fakt, że dzięki temu zrewanżowali się za porażkę w poprzednim starciu z tym rywalem, kiedy to przegrali 0:1.