Sport.pl

Bayern Monachium - SC Freiburg: transmisja wydarzenia w telewizji i relacja na żywo w Internecie

sport.pl
20.05.2017 04:00
A A A
Robert Lewandowski

Robert Lewandowski (MICHAEL SOHN/AP)

Bundesliga. Spotkanie Bayern Monachium - SC Freiburg odbędzie się 20 maja o godzinie 15:30. Jak poradzi sobie Robert Lewandowski? Jak zagra Nils Petersen? Relację na żywo z tego oraz innych zdarzeń jak zawsze znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE dostępnej na smartfony z Androidem oraz iPhone.

Do konfrontacji Bayern Monachium - SC Freiburg dojdzie w ramach 34. kolejki Bundesligi. Gospodarze okazali się lepsi w poprzednim meczu i zwyciężyli 2:1. Czy tym razem wygra SC Freiburg? Transmisja z meczu będzie dostępna w telewizji na kanale Eurosport 2. Relację na żywo z tego oraz innych wydarzeń można śledzić na Sport.pl i aplikacji Sport.pl Live. Legalny stream nie będzie dostępny dla tego zdarzenia.

Bayern Monachium jest obecnie liderem Bundesligi z 79 punktami na koncie. SC Freiburg zajmuje w tabeli 6. lokatę z 49 punktami na koncie. Warto wziąć pod uwagę również bieżące wyniki jednego z zespołów. Od 6 spotkań nie znalazł się w Bundeslidze zespół, który pokonałby drużynę Bayern Monachium. Czy tym razem zazna smaku porażki? Bundesliga: Bayern Monachium - SC Freiburg na żywo / 20.05.2017 godzina 15:30. Transmisja TV: Eurosport 2. Relacja LIVE: Sport.pl.

Poprzednie starcia obu zespołów:

  • SC Freiburg 1:2 Bayern (20-01-2017), rozgrywki: Bundesliga 2016/17

Zobacz więcej na temat:

Terminarz
  • Grand Prix 2017