Spotkanie Inter - Sassuolo już 14.05.2017

Już 14 maja Inter zmierzy się z drużyną Sassuolo w ramach rozgrywek Serie A. Mecz zacznie się o godzinie 12:30. Poprzednie spotkanie obu zespołów skończyło się rezultatem Inter 1:0 Sassuolo. Jak będzie tym razem?

Do konfrontacji Inter - Sassuolo dojdzie w ramach 36. kolejki Serie A. Poprzedni mecz obu zespołów zakończył się wygraną 1:0 drużyny Inter. Czy tym razem wygra Sassuolo?

Inter potrzebuje wygranej, by przerwać złą passę 7 meczów bez zwycięstwa w Serie A. Taka dyspozycja może cieszyć trenera rywali, zwłaszcza, że jego zespół w tych rozgrywkach daje powody do radości. Drużyna Sassuolo nie zaznała smaku porażki w ostatnich 5 spotkaniach. Czy Sassuolo podtrzyma dobrą passę? Czy Inter przerwie serię rywali?

Serie A: Inter - Sassuolo na żywo / 14.05.2017 godzina 12:30.

Poprzednie starcia obu zespołów:

• Sassuolo 0:1 Inter (18-12-2016), rozgrywki: Serie A 2016/17
  • Sassuolo 3:1 Inter (14-05-2016), rozgrywki: Serie A 2015/16
  • Inter 0:1 Sassuolo (10-01-2016), rozgrywki: Serie A 2015/16

Przyszłe spotkania:

Na obie drużyny czekają już kolejni rywale. 21 maja na drodze gospodarzy stanie Lazio. Potem ich przeciwnikiem będzie Udinese. Następnym rywalem zespołu Sassuolo będzie Cagliari. Mecz odbędzie się 21 maja. Późniejszym przeciwnikiem będzie Torino.