LIVE STREAM Pjongczang. PŚ w Pyeongchang. Gdzie transmisja? Stream online na sport.tvp.pl

Czwartkowy konkurs skoków w Pjongczang rozpocznie się o 11:00 polskiego czasu. Transmisja TV w Eurosport i TVP 1. Stream Online na sport.tvp.pl. Relacja na żywo na Sport.pl i aplikacji Sport.pl Live

Do stu punktów stopniała przewaga Kamila Stocha nad Stefanem Kraftem w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata w skokach narciarskich. W środę Polak był trzeci w południowokoreańskim Pjongczangu, gdzie Austriak triumfował. Trzeci w PŚ Norweg Daniel Andre Tande traci do Polaka 166 pkt.

Stoch, który po pierwszej serii był czwarty, stanął na podium po raz 11. w sezonie. Dotychczas ma w dorobku sześć zwycięstw, trzykrotnie był drugi i dwa razy zajął trzecie miejsca.

Łącznie podwójny mistrz olimpijski z Soczi po raz 42. ukończył zawody PŚ w czołowej trójce.

Siódmy w środowym konkursie był Maciej Kot, który w klasyfikacji generalnej PŚ stracił piątą pozycję na rzecz drugiego w środę Wellingera. Lokatę w "10" obronił Piotr Żyła, który na obiekcie przygotowanym z myślą o przyszłorocznych igrzyskach zajął 27. miejsce.

Dawid Kubacki uplasował się na 19. pozycji, a Jan Ziobro był 30. Do finałowej serii nie awansował Stefan Hula.

Kolejne zawody w środę o godz. 11:00 - relacja na żywo w Sport.pl! Transmisja w TVP 1 i Eurosport 1. Stream online na sport.tvp.pl.