Skoki w Pjongczang 16 lutego. Transmisja LIVE. Gdzie stream w internecie?

MAREK PODMOKŁY

Czwartkowy konkurs skoków w Pjongczang rozpocznie się o 11:00 polskiego czasu. Transmisja TV w Eurosport i TVP 1. Stream Online na sport.tvp.pl. Relacja na żywo na Sport.pl i aplikacji Sport.pl Live

Do stu punktów stopniała przewaga Kamila Stocha nad Stefanem Kraftem w klasyfikacji generalnej Pucharu ¦wiata w skokach narciarskich. W ¶rodę Polak był trzeci w południowokoreańskim Pjongczangu, gdzie Austriak triumfował. Trzeci w P¦ Norweg Daniel Andre Tande traci do Polaka 166 pkt.

Stoch, który po pierwszej serii był czwarty, stan±ł na podium po raz 11. w sezonie. Dotychczas ma w dorobku sze¶ć zwycięstw, trzykrotnie był drugi i dwa razy zaj±ł trzecie miejsca.

Ł±cznie podwójny mistrz olimpijski z Soczi po raz 42. ukończył zawody P¦ w czołowej trójce.

Siódmy w ¶rodowym konkursie był Maciej Kot, który w klasyfikacji generalnej P¦ stracił pi±t± pozycję na rzecz drugiego w ¶rodę Wellingera. Lokatę w "10" obronił Piotr Żyła, który na obiekcie przygotowanym z my¶l± o przyszłorocznych igrzyskach zaj±ł 27. miejsce.

Dawid Kubacki uplasował się na 19. pozycji, a Jan Ziobro był 30. Do finałowej serii nie awansował Stefan Hula.

Kolejne zawody w ¶rodę o godz. 11:00 - relacja na żywo w Sport.pl! Transmisja w TVP 1 i Eurosport 1. Stream online na sport.tvp.pl.

Terminarz