Sport.pl

Legia Warszawa - Ajax Amsterdam, na jakim kanale? Gdzie w TV? Live w Internecie, Stream za darmo

tok
16.02.2017 09:24
A A A
Legia Warszawa - Górnik Łęczna 5:0

Legia Warszawa - Górnik Łęczna 5:0 (KUBA ATYS)

Legia Warszawa zagra z drużyną Ajax Amsterdam w ramach rozgrywek Ligi Europy. Mecz rozpocznie się o godzinie 21:05. Transmisja TV w Canal+ Sport i TVP 1. Jaki wynik będzie tym razem? Jak zagra Michał Pazdan? Jak poradzi sobie Lasse Schone? Relację on-line z tego oraz innych spotkań jak zwykle znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE dostępnej na smartfony z Androidem oraz iPhone.

Legia Warszawa - Ajax Amsterdam to mecz w ramach rozgrywek Ligi Europy. To 1/16 finału tych rozgrywek. Transmisję z wydarzenia Legia Warszawa - Ajax Amsterdam można oglądać w telewizji. Relacja będzie dostępna na kanale Canal+ Sport i TVP 1. Relację on-line z tego oraz innych zdarzeń można śledzić na Sport.pl i aplikacji mobilnej Sport.pl Live.

Drużyna Ajax Amsterdam nie przegrała żadnego meczu w ramach Ligi Europy od 9 spotkań. Czy utrzyma dobrą passę? Liga Europy: Legia Warszawa - Ajax Amsterdam na żywo / 16-02-2017 godzina 21:05. Transmisja TV: Canal+ Sport i TVP 1. Relacja LIVE: Sport.pl.

Przyszłe spotkania:

Drużyna Legia Warszawa kolejny mecz zagra 19-02-2017. Jej przeciwnikiem będzie Ruch. Następnie jej rywalem będzie Ajax.

Zobacz więcej na temat:

  • 1
  • 1