Sztafeta polskich biathlonistek, mecz o złoty medal w hokeju kobiet. Czas na kolejne emocje w Pjongczangu [ROZKŁAD DNIA]

Do zakończenia zimowych igrzysk olimpijskich w Pjongczangu już tylko cztery dni rywalizacji. Co nas czeka w czwartek 22 lutego? Zobaczcie rozkład jazdy Sport.pl na kolejny dzień igrzysk.
Weronika Nowakowska podczas biegu na 7,5 km w biatlonie na zimowych igrzyskach olimpijskich Weronika Nowakowska podczas biegu na 7,5 km w biatlonie na zimowych igrzyskach olimpijskich Fot. Kuba Atys / Agencja Wyborcza.pl

Biathlon. Sztafeta kobiet. Godz. 12.15

Krystyna Guzik, Magdalena Gwizdoń, Monika Hojnisz i Weronika Nowakowska po raz ostatni zaprezentują się na zimowych igrzyskach olimpijskich w Pjongczangu. Walka będzie zacięta, a do sukcesu Polki będą potrzebować skutecznego strzelania i dobrej dyspozycji biegowej. Trzymamy kciuki!

Początek rywalizacji o godz. 12.15

Marcel Hirscher Marcel Hirscher CHARLIE RIEDEL/AP

Narciarstwo alpejskie. Slalom mężczyzn. Godz. 02.00 i 05.30

Wielkim faworytem do złota jest Marcel Hirscher. Reprezentant Austrii zdobył już w Pjongczangu dwa złote medale. Wygrał slalom gigant i superkombinację. Na trasie zobaczymy jednego Polaka - Michała Jasiczka.

Pierwszy przejazd o godz. 02.00

Drugi przejazd o 05.30

Narciarstwo alpejskie. Superkombinacja kobiet. Godz. 03.30 i 07.00

Superkombinacja, czyli zjazd, a później slalom. Kto zdobędzie medale?

Zjazd rozpocznie się o godz. 3.30, a slalom o godz. 07.00.

Hokej. Finał turnieju kobiet. Godz. 05.10

W wielkim finale turnieju olimpijskiego kobiet zmierzą się reprezentacje Kanady i USA. Kto będzie się cieszył ze złota, a kto będzie musiał zadowolić się srebrem. Zapowiada się piękna walka!

Początek meczu o godz. 05.10

Narciarstwo dowolne. Halfpipe mężczyzn. Od 03.30

Pierwszy przejazd już o godz. 3.30

Drugi przejazd o 3.59

Decydujący przejazd o medalach o godz. 4.22

Szczepan Kupczak po skoku był bardzo zadowolony, ale bieg ukończył na 25. miejscu Szczepan Kupczak po skoku był bardzo zadowolony, ale bieg ukończył na 25. miejscu MATTHIAS SCHRADER/AP

Kombinacja norweska. Rywalizacja drużynowa mężczyzn. Godz. 08.30 i 11.20

Jak poradzą sobie Polacy w drużynie? Adam Cieślar, Szczepan Kupczak, Paweł Słowiok i Wojciech Marusarz będą rywalizować na dużej skoczni, a później na trasie biegowej (4x5 kilometrów)

Skoki rozpoczną się o godz. 8.30

Bieg 4x5 kilometrów godz. 11.20

Magdalena Warakomska Magdalena Warakomska Instagram/madziiuniaa

Short track. 1000 metrów kobiet i 500 metrów mężczyzn. Od godz. 11

W ćwierćfinale na 500 metrów zobaczymy Bartosza Konopkę. Polak wystartuje już w pierwszym ćwierćfinale o godz. 11.

W rywalizacji kobiet na 1000 metrów wystartuje Magdalena Warakomska. Początek o godz. 11.14