Cały sportowy świat oddał hołd ofiarom zamachów w Paryżu [ZDJĘCIA]

Cały sportowy świat oddał cześć ofiarom zamachów terrorystycznych w Paryżu. Jednym z najpiękniejszych gestów wykazał się Kamil Grosicki. Piłkarz francuskiego Rennes po strzeleniu gola zdjął koszulkę, pod którą miał napisane Cały sportowy świat oddał cześć ofiarom zamachów terrorystycznych w Paryżu. Jednym z najpiękniejszych gestów wykazał się Kamil Grosicki. Piłkarz francuskiego Rennes po strzeleniu gola zdjął koszulkę, pod którą miał napisane "Pray for Paris" - "módlmy się za Paryż". Za zdjęcie koszulki dostał żółtą kartkę. Fot. Mieczysław Michalak / Agencja Wyborcza.pl
Polacy przed meczem z Czechami (3-1) rozgrywanym we Wrocławiu Polacy przed meczem z Czechami (3-1) rozgrywanym we Wrocławiu Fot. Mieczysław Michalak / Agencja Wyborcza.pl
Ale najciekawiej pod tym względem było w Londynie, gdzie Anglia zmierzyła się w sparingu z Francją. Na zdjęciu Lassana Diarra - w zamachach zginęła jego kuzynka Ale najciekawiej pod tym względem było w Londynie, gdzie Anglia zmierzyła się w sparingu z Francją. Na zdjęciu Lassana Diarra - w zamachach zginęła jego kuzynka John Sibley / REUTERS
Gdy Diarra wchodził na boisko dostał owację na stojąco Gdy Diarra wchodził na boisko dostał owację na stojąco Dylan Martinez / REUTERS
Przedmeczowa minuty ciszy na Wembley Przedmeczowa minuty ciszy na Wembley John Sibley / REUTERS
Antoine Griezmann i kwiaty. Siostra Griezmanna była w sali koncertowej Bataclan, gdzie terroryści wzięli zakładników. Przeżyła Antoine Griezmann i kwiaty. Siostra Griezmanna była w sali koncertowej Bataclan, gdzie terroryści wzięli zakładników. Przeżyła Matt Dunham / AP (AP Photo/Matt Dunham)
Słowa Słowa "Marsylianki" były wyświetlone na wielkim telebimie. Anglicy przed meczem zorganizowali akcję nauki francuskiego hymnu Matt Dunham / AP (AP Photo/Matt Dunham)
Wcześniej odwołano mecz Niemcy - Holandia ze względu na zagrożenie atakiem terrorystycznym. Ale kibice byli wyrozumiali dla tej decyzji. Na zdjęciu para z sercem w barwach Francji oraz napisem Wcześniej odwołano mecz Niemcy - Holandia ze względu na zagrożenie atakiem terrorystycznym. Ale kibice byli wyrozumiali dla tej decyzji. Na zdjęciu para z sercem w barwach Francji oraz napisem "Jesteśmy Paryżem" - nawiązanie do słynnego "Je suis Charlie" po ataku na redakcję magazynu satyrycznego Charlie Hebdo MORRIS MAC MATZEN / REUTERS / REUTERS
Koszykarz Milwaukee Panther Athletic Austin Arians (liga NCAA) i jego buty Koszykarz Milwaukee Panther Athletic Austin Arians (liga NCAA) i jego buty Robert Franklin / AP (AP Photo/Robert Franklin)
Minuty ciszy przed niedzielnym wyścigiem o Grand Prix Brazylii Minuty ciszy przed niedzielnym wyścigiem o Grand Prix Brazylii Silvia Izquierdo / AP (AP Photo/Silvia Izquierdo, POOL)
Minutą ciszy poprzedzono nawet mecze w odległych zakątkach świata, np. pomiędzy Singapurem a Syrią Minutą ciszy poprzedzono nawet mecze w odległych zakątkach świata, np. pomiędzy Singapurem a Syrią Jeremy Lee / REUTERS / REUTERS
Spotkanie Macedonii z Libanem Spotkanie Macedonii z Libanem Boris Grdanoski / AP (AP Photo/Boris Grdanoski)
Piłkarze Meksyku przed spotkaniem z Salwadorem Piłkarze Meksyku przed spotkaniem z Salwadorem Eduardo Verdugo / AP (AP Photo/Eduardo Verdugo)
Minuta ciszy przed niedzielnym starciem Novaka Djokovicia z Kei Nishikorim podczas rozgrywanego w Londynie turnieju ATP World Tour Finals Minuta ciszy przed niedzielnym starciem Novaka Djokovicia z Kei Nishikorim podczas rozgrywanego w Londynie turnieju ATP World Tour Finals Tim Ireland / AP (AP Photo/Tim Ireland)
Rozgrywane w Krasnodarze spotkanie Rosja - Portugalia Rozgrywane w Krasnodarze spotkanie Rosja - Portugalia MAXIM SHEMETOV / REUTERS / REUTERS
Szczypiorniści Vive Tauronu Kielce przed wyjazdowym spotkaniem z duńskim KIF Kolding Kopenhaga Szczypiorniści Vive Tauronu Kielce przed wyjazdowym spotkaniem z duńskim KIF Kolding Kopenhaga SCANPIX DENMARK / REUTERS / REUTERS
Minuta ciszy przed meczem hokejowej NHL Florida Panthers - Tampa Bay Lightning Minuta ciszy przed meczem hokejowej NHL Florida Panthers - Tampa Bay Lightning Wilfredo Lee / AP (AP Photo/Wilfredo Lee)
Turniej ATP World Tour Finals i koszulka francuskiego deblisty Nicolasa Mahuta Turniej ATP World Tour Finals i koszulka francuskiego deblisty Nicolasa Mahuta Tony O'Brien / REUTERS / REUTERS
Zawodnicy Kolumbii przed meczem z Argentyną Zawodnicy Kolumbii przed meczem z Argentyną Fernando Vergara (AP Photo/Fernando Vergara)
Taką oprawę mieli zaprezentować niemieccy kibice w meczu z Holandią, ale nie mieli do tego okazji Taką oprawę mieli zaprezentować niemieccy kibice w meczu z Holandią, ale nie mieli do tego okazji STRINGER / REUTERS / REUTERS
Włochy - Rumunia Włochy - Rumunia Luca Bruno / AP (AP Photo/Luca Bruno)
Scott Hend (Australia) i Julien Quesne (Francja) przed golfowym turniejem BMW Masters 2015 rozgrywanym w Chinach Scott Hend (Australia) i Julien Quesne (Francja) przed golfowym turniejem BMW Masters 2015 rozgrywanym w Chinach ALY SONG / REUTERS / REUTERS
Minuta ciszy przed meczem Hongkongu z Chinami Minuta ciszy przed meczem Hongkongu z Chinami BOBBY YIP / REUTERS / REUTERS
Piłkarze Brazylii przed meczem z Peru Piłkarze Brazylii przed meczem z Peru UESLEI MARCELINO / REUTERS / REUTERS
Do akcji włączyli się też rugbyści. Tu Ospreys kontra Exeter Chiefs Do akcji włączyli się też rugbyści. Tu Ospreys kontra Exeter Chiefs Ian Smith / REUTERS