Sport.pl

Wszystkie kobiety formułowców, część piąta (ostatnia)

Po zawirowaniach świąteczno - noworocznych nadszedł wreszcie czas na dokończenie sprawy i przedstawienie ostatniej piątki padokowych dziewcząt, towarzyszek życia najlepszych kierowców zeszłego sezonu.Jessica Michibata - dziewczyna Jensona Buttona

Jessybondgirl w ciągu ostatniego roku dokonała rzecz niemal niemożliwej - zdetronizowała Nicole Scherzinger z tronu królowej padoku. Spory udział miał w tym fakt, że w przeciwieństwie do tej drugiej, nie opuściła chyba ani jednego wyścigu. Trochę się jej nie dziwimy - porzucenie modelki przez kierowce, o czym głośno było w maju tego roku, spowodowane było zniechęceniem Jensa do kontynuowania wymagającego wiele trudu i poświęceń związku na odległość. Jak się skończyło doskonale wiemy.

 

A teraz czas na fakty z życia modelki, o których nie miałyśmy pojęcia i które najchętniej byśmy zataiły, ale niech nasze frustracje na dziś zakończą się na doborze zdjęcia. Otóż, wierzcie lub nie, ale Jessica jest wielką maniaczką filmów i swego czasu miała swoją kolumnę poświęconą kinu w jednym z tokijskich magazynów. Dzięki temu poznała zresztą Jensa - w 2006 roku jako wysłanniczka magazynu pojawiała się na Grand Prix Monako. Kiedy modelka i kierowca zaczęli się spotykać na początku 2009 roku, Jenson miał powiedzieć jednemu ze swoich przyjaciół: "znalazłem kobietę idealną", a Jessica napisała w tym samym czasie na swoim fejsbuku: "jestem szczęśliwa, ale nie powiem wam dlaczego".

 

Jaki ten los bywa przewrotny. Całą tę piękną miłość zawdzięczamy temu, że kilka lat temu decydenci japońskiego magazyny wzięli Nico Rosberg za Leonardo di Caprio.

Nicole Scherzinger - dziewczyna Lewisa Hamiltona

Tej pani nikomu chyba przedstawiać nie trzeba. Zanim jeszcze zaczęła spotykać się z Lewisem, znana była na całym świecie jako wokalistka Pussycat Dolls. Poznali się w połowie 2008 roku na gali rozdania nagród MTV. I się zaczęło. Nicole skakała w pomarańczowej sukience w garażu McLarena, pan Borowczyk się zakochał, plotki o zaręczynach i dzieciach pojawiały się na zmianę z tymi o rozstaniu, a w tle Lewis dojrzewał jako kierowca, my dojrzewałyśmy do tego, by zacząć go lubić. Ostatnimi czasy łaskawszym okiem patrzymy i na Nicole, zwłaszcza ta z nas, która guilty-pleasaurowo ogląda X- Factor (ciiiiii), gdzie Scherzinger gościnnie jurorowała  jej zdaniem wypadła całkiem sympatycznie.

 

Lepsza okazja by złożyć obchodzącemu dziś 26 urodziny Hamiltonowi  natrafić się nie mogła. Sto lat Lewis!

Ann Neal, partnerka Marka Webbera

Mark Webber zaskakiwał nas już tyle razy, że kiedy dowiedziałyśmy, że podczas gdy jego koledzy z padoku spotykają się z długonogimi modelkami i długowłosymi piosenkarkami, on od wielu lat związany jest ze starszą od siebie o 13 lat menadżerką. Para poznała się ponad 15 lat temu, kiedy 20-letni Mark dopiero stawiał swoje pierwsze kroki w motosporcie. Co wielokrotnie powtarza, to w jakim miejsce znajduje się teraz, zawdzięcza właśnie swojej partnerce życiowej i menadżerce.

 

Mark i Ann mieszkają razem w Anglii, o ślubie jednak nie myślą. Brytyjka, która była już raz mężatką, jak sama przyznaje, nie potrzebuje małżeństwa do szczęścia. Małego Webbo również się niestety raczej nie doczekamy, bo Ann - co Mark w pełni akceptuje - nie chce mieć dzieci.

 

Materiału genetycznego tyko żal.

Raquel del Rosario - żona (?) Fernando Alonso

Wersji co do domniemanego ślubu pary słyszałyśmy już tyle, że straciłyśmy rozeznanie w sytuacji. Tyleż razy hiszpańska prasa rozwodziła parę. A oni nadal trwają przy swoim boku. Raquel na wyścigach pojawia się sporadycznie, za to często towarzyszy Fernando na różnych oficjalnych imprezach, tak jak na zdjęciu wyżej zrobionym podczas grudniowej gali FIA.

 

Panna Rosario statusem celebrytki w Hiszpanii cieszyła się na długo zanim zaczęła się spotykać z Alonso - jest wokalistą popularnego tam zespołu El Sueño de Morfeo. Poznali się w programie telewizyjnym, a ich miłość rodziła się na oczach całego świata i Youtuba:

 

 


 

Hanna Prater - dziewczyna Sebastiana Vettela

Znają się jeszcze z czasów podstawówki, parą są od 2006. Hanna jest studentką projektowania, z innych ciekawostek powiedzieć mam możemy, że jest mama jest Brytyjką, a ojciec Niemcem.

 

Jak nie trudno zauważyć, Hanna na wyścigach nie pokazuje się w ogóle, a kierowca nagabywany o to, dlaczego nie towarzyszy mu ona w garażu, odpowiada dziennikarzom: "a czy panowie zabieracie swoje kobiety do pracy?". Co ciekawe, w czasach BMW nie był jednak taki stanowczy.

 

 

 

 

 

Podejrzewamy, że fakt, iż był wówczas jedynie kierowcą testowym nie straującym w wyścigach miał z tym wiele wspólnego.

 

 

I cóż dziewczęta, tak kończy się nasz mały przegląd, a końca przerwy zimowej nadal nie widać. Lepiej niech zacznie, bo w innym wypadku grozi Wam seria Wszystkie zwierzęta domowe formułowców.

 

 

 

 

ruby blue

Więcej o: