Wszystkie kobiety formułowców, część czwarta

W dzisiejszym odcinku wkraczamy wreszcie w pierwszą dziesiątkę klasyfikacji mistrzostw. A wiecie co to oznacza, prawda?1 Rubens Barrichello z rodziną Rubens Barrichello z rodziną internet

Silvana Barrichello - małżonka Rubensa

Zaczynamy od weterana z Williamsa, którego staż małżeński jest prawie tak długi, jak lata spędzone w Formule. Silvana i Rubens pobrali się w 1997 roku a od tego czasu dorobili się dwóch uroczych dzieciąt, Eduardo i Fernando.

2 Michael Schumacher z żoną Michael Schumacher z żoną internet

Corinna Schumcher, żona Michaela

Pozostajemy w klimacie weterańskim. I nie śmiejcie się ze zdjęcia powyżej, bo ciekawe jak Wy byście wyglądały będąc panem młodym w połowie lat 90-tych. Lata lecą, czasy się zmieniają, gusta się poprawiają.

 

 

27.03.2010 Melbourne, Australia,  Corina Schumacher (GER), Corinna, Wife of Michael Schumacher - Formula 1 World Championship, Rd 2, Australian Grand Prix, Saturday - www.xpb.cc, EMail: info@xpb.cc - copy of publication required for printed pictures. Every used picture is fee-liable.   Copyright: Davenport / xpb.cc

 

 

Yhm, right.

 

No to dodajmy może jeszcze tylko, że para na świat wydała dwóch potomków, córkę Gin-Marię i syna Micka.

3

Edyta Witas - dziewczyna Roberta Kubicy

Wszyscy znamy tę romantyczną historię. Dawno dawno temu, kiedy Robert Kubica nie był jeszcze znany, współdzielił salę szpitalną z pewnym mężczyzną. Mężczyzna ów miał siostrę, Edytę. Dalszy ciąg już znamy.

 

 

 

 

 

 

Zaraz po informacji, jakoby Bobby planował rychłe zaręczyny, pojawiła się plotka o porzuceniu dziewczyny na rzecz pełnego skupienia się na karierze. Podobno jedna  para wkrótce potem się zeszła i najprawdopodobniej są razem po dziś dzień. Ale to wszystko tylko domysły, bo wiecie jak ciężko uchylić jakikolwiek rąbek tajemniczego życia prywatnego Roberta. Najaktualniejsze zdjęcie pary to chyba to:

 

Robert Kubica

 

Wieść podaje, że fotograf zaraz po jego zrobieniu został rażony piorunem. Nikt więcej już później nie próbował fotografować Kubicy z kobietą.

4 Nico Rosberg Nico Rosberg internet

Vivian Sibold - dziewczyna Nico Rosberga

Z wykształcenia projektantka wnętrz, z zawodu - bok Nico Rosberga. Tak tak, panna Vivian to wreszcie formułowa WAG z prawdziwego zdarzenia, padokowa księżniczka, przyjaciółka Jessici Michibaty. I to nie tak, że jesteśmy z góry uprzedzone do wszystkich formułowych WAG (a już na pewno nie do WAG Nico Rosberga, por favor!), ale pannie Vivian wyjątkowo coś nieprzyjemnie z oczu patrzy, zgodzicie się?

5

Anna Rafaela Bassi, małżonka Felipe Massy

Bo na przykład panią od 2007 roku Massową, lubimy. Wygląda na taką normalną, ciepłą kobietę. Poza tym wydała na świat najsłodsze dziecko Brazylii ostatniej dekady. Okażmy szacunek.

 

 

ruby blue

Skomentuj:
Wszystkie kobiety formułowców, część czwarta
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX