Wszystkie kobiety formułowców, część pierwsza

Dla zabicia czasu w tę srodze zapowiadającą się zimę bez formułowców, zapraszamy Was na kilkuodcinkowy przegląd wszystkich, tych mniej i bardziej rozpoznawalnych i powszechnie kojarzonych, żon i dziewczyn naszych padokowych chłopców. Dla porządku i stopniowania napięcia, panie wystąpią w kolejności odwrotnej do pozycji ich oblubieńców w tegorocznej końcowej klasyfikacji. Oto dziś przed Wami pierwsza piątka.
1

Isabel Reis - dziewczyna Timo Glocka

Była studentka ekonomii, modelka, która w Niemczech stała się rozpoznawalna dzięki udziałowi w programie Germany's next Tap Madl. Czym aktualnie się zajmuje? Cóż, podejrzewamy, że niczym,  gdyż jest jedną z tych WAG obecnych na prawie każdym wyścigu. Choć początki garażowego lansu miała niezbyt udane. Gdy para zaczęła się spotykać w 2008, Isabel po raz pierwszy towarzyszyła swojemu chłopcu w Grand Prix Niemiec - tym samym, w którym Glock uległ koszmarnemu wypadkowi i wylądował w szpitalu.

 

No to może jeszcze wspólna foteczka:

 

 

 

 

Przynajmniej dobiera kreację pod kolor krawatu Timo, right?

2

Bianca Caloi - (była!) dziewczyna Lucasa di Grassi

Mieszkająca w Londynie graficzka. Trwający trzy lata związek zakończył w połowie 2009 roku Lucas, który ze względu na angaż w Formule musiał wyprowadzić się ze stolicy Anglii, gdzie sam również mieszkał i postanowił skupić się na startach w najbardziej prestiżowej serii wyścigowej. No i teraz biedak jest singlem w życiu prywatnym i najprawdopodobniej w zawodowym.

3

Veridiana Alves de Lima - (była!!!) dziewczyna Bruno Senny

Wygląda na to, że dwójka naszych ulubionych tegorocznych debiutantów aktualnie legitymuje się kawalerskim stanem. Panna Verdidiana związana z Bruno była przez ponad rok, ale kierowca odprawił ją w tym samym mniej więcej czasie co Lucas swoją byłą oblubienicę. Hmm.

 

Obecnie Bruno na oficjalnych imprezach pojawia się najczęściej w towarzystwie swojej starszej siostry i menadżerki jednocześnie, Bianci.

 

 

 

 

4

???, czyli życie uczuciowe Karuna Chandhoka

Biedny Karun. Nie dość, że został w połowie sezonu wykolegowany z najsłabszego teamu w stawce, to internet milczy jak zaklęty na temat jego byłych czy obecnych żon, matek, kochanek tudzież deklaracji o singlostwie na rzecz sportowych rezultatów. I jeszcze do tego fanki HRT fotografują się z nim wyłącznie po to, by zwerbować go do fanklubu Bruno Senny. Biedny Karun. Biedny, biedny Karun.

5

Barbara - żona Jarno Trulli'ego

Najstarszy w tym towarzystwie Włoch ma już od dawna ustabilizowane życie uczuciowo - rodzinnie. Od sześciu lat poślubiony jest swojej rodaczce Barbarze, z którą ma dwójkę synów, Enzo i Marco.

 

 

A na kolejną pasjonującą formułową WAGsową piątkę zapraszamy już za tydzień!

Skomentuj:
Wszystkie kobiety formułowców, część pierwsza
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX