Polska - Niemcy: ciachowe konfrontacje na szczycie

O półfinał zagramy z ekipą, w której mamy dobrych przyjaciół, ale mecz przyjaźni na pewno to nie będzie.

Wieczorami chłopcy wychodzą na ulicę

Niemcy: Denis Kaliberda i koledzy klubowi

Polska: Andrzej Wrona, Karol Kłos, Mariusz Wlazły i Michał Winiarski

Na boisko wychodzimy zwarci, groźni, pewni i gotowi. Niestety, chwila nieuwagi na środku siatki, błysk włoskich okularków i z wygranego seta zrobił się set przegrany. 0:1.

Prywatny tancerz

Niemcy: Georgy Grozer

Polska: Michał Winiarski

Nic sobie z tego potknięcia nie robimy, kodujemy mundial Luce Vettoriemu i tanecznym krokiem zmierzamy do zwycięstwa w drugiej partii. Niemiecki atakujący nie zgadza się z decyzją sędziego o o przyznaniu punktu Polakom reklamując dotknięcie siatki Winiara przy bloku, Dzik już zwietrzył żołędzie i rusza pod środkową linię...

Ale nie, wszystko w porządku.

1:1, przyjaźń, gramy dalej.

Siatkarz i kwiatowe naszyjniki

Niemcy: Jochen Schops

Polska: Polska Zagumny

Narazimy się teraz na gniew i karabin Don Pablito, ale radosna muzyka i przekąski podane w szatni niemieckiej przed trzecim setem przynosi efekty. Niestety, przeciwnik znów wysuwa się na prowadzenie.

Mój rap, moja rzeczywistość

Niemcy: Denis Kaliberda

facebook.com/pages/Denis-Kaliberdafacebook.com/pages/Denis-Kaliberda

Polska: Irek Mazur

No słuchajcie, Irek za te wszystkie analizy i znoszenie żarcików Jurka w studiu zasłużył sobie na chociaż jednego wygranego seta na tych mistrzostwach. I znów wszystko rozstrzygnie się w tie-breaku.

Posejdon

Niemcy: Marcus Steurewald

Polska: Andrzej Wrona

Tak, znowu on musi wyłonić się znikąd i ratować nam mecz, tak, wiemy, że to kolejne konfrontacje z królem morskiej piany, ale zobaczyłyśmy to zdjęcie niemieckiego libero i czy mogłyśmy zachować się inaczej, no, same powiedźcie, czy mogłyśmy? Polska w finale mistrzostw świata!!!!