Sport.pl

Którzy sportowcy powinni szukać żon w programie TV?

Zelektryzowała nas plotka o nowym show z udziałem Ryana Lochte, w którym miał on (lub miano jemu) szukać żony. Pomysł jest genialny w swojej prostocie i powinien doczekać się proliferacji w całym świecie sportu. Którym z naszych ulubionych ciach powinno się zorganizować szukanie żony? I które Ciacha powinny w takim show wystąpić?

Ryan Lochte

No dobra, tak naprawdę program "What would Ryan Lochte Do?" nie jest do końca o szukaniu żony, choć wątki romantyczne będą zabierać w nim sporo czasu antenowego. Ale nie ważne, liczy się inspiracja, a ta popłynęła właśnie od Ryana.

 

A ponieważ fajnych sportowców wciąż za mało jest sportowców, a już zwłaszcza w polskiej telewizji, nasze projekty programów o szukaniu żon dedykujemy serdecznie wszystkim producentom, reżyserom i szefom stacji TV. Zróbcie to!

David Luiz

Nie zdecydowałyśmy się jeszcze, czy chciałybyśmy ten program prowadzić, czy w nim wystąpić, a najlepiej wyprodukować, prowadzić i ustawić tak, żebyśmy wygrały. David Luiz to jedno z nielicznych wolnych ciach (które ma po prostu liczne przyjaciółki, no co? Przyjaciółki), a jednocześnie nasz (no dobra mój, rybki) bolesny i zadziwiający dla mnie samej crush. No ale te kości policzkowe! Te usta! Ta szczęka...

Ale wróćmy do tematu. Znajdowanie żony Davidowi na pewno sprawiłoby wiele frajdy (zwłaszcza, jeśli byłabym nią ja), choć po drodze przyszła pani Luiz musiałaby pokonać ostrą konkurencję w postaci piłki i kilkuletniej dziewczynki.

Zadania dla zdeterminowanych kandydatek obejmowałyby:

- przeprowadzenie wywiadu z pijanym Luizem i NIEwylądowanie z nim w łóżku;

- oglądanie jak Luiz bawi się z dziećmi i przetrwanie;

- zrozumienie, co u licha, on tutaj wygaduje;

- kurs słitfociarstwa na poziomie "basic";

- kurs pedagogiczny w zakresie dydaktyki języka angielskiego, na poziomie... niech będzie, pre-intermediate;

 

A po tym wszystkim, jeśli przetrwacie i David, tudzież niezależne jury Was wybierze, pamiętajcie:

Agnieszka Radwańska

Tak wiemy, miało być szukanie żony, a nie męża. No ale kaman. Isia to nasza ukochana sportsmenka i chcemy do niej wyciągnąć pomocną dłoń. Nasza królowa tenisa nie ma zupełnie czasu na życie osobiste, lata z turnieju na turniej, media czepiają się jej koloru paznokci i nowych torebek, a w dodatku trzeba znosić jeszcze boleśnie pięknego Tomka Wiktorowskiego pod bokiem. Przydałby się czuły, kochający, wyrozumiały mąż, który przytuliłby po ciężkim dniu, zamówił szampana po wgranym turnieju i ściągał z kortu zazdrosne spojrzenia Maszy, Karoliny czy Sereny.

Ale jak go znaleźć, gdy jest się takim zapracowanym? No właśnie, tu wkraczają Ciacha! Zrobimy casting na kandydatów, przeprowadzimy gruntowną selekcję, sprawdzimy, jak prezentują się w garniturze i bez niego (oj, bardzo bez niego), jak zachowują się podczas romantycznej kolacji przy świecach, czy wiedzą, co to dropszot, czy są odporni na wdzięki Szarapowej, czy lubią lody (Aga lubi!), jak prezentują się pod koszulką (no co, zdrowie to ważna rzecz!)

...i czy zniosą wszechobecność wścibskich paparazzich.

W razie potrzeby poprosimy Andreę Petković o pomoc:

 

A potem po prostu podamy wybranka na tacy naszej Isi. Dziękować nie trzeba.

Mario Balotelli

Trochę nie nadążamy za sytuacją matrymonialno - osobistą Maria, wiemy, że był jakieś dzieci, jakieś wannabe Shakiry, jakieś zazdrosne byłe dziewczyny, wiemy natomiast, że Balotelli na pewno rzuciłby to wszystko, rzuciłby od razu i przyłączył się do naszego programu.

Byłby to program dla widzów o mocnych nerwach, emitowany solidnie po 22.00, a poszukiwanie odpowiedniej żony obejmowałoby m.in.: wjazd do żeńskiego więzienia, próbę odbicia Shakiry Pikusiowi, wyczarowanie wybranki za pomocą kamienia filozoficznego i odrobiny fajerwerków, bardzo końskie zaloty...

...a także zadanie rodem ze średniowiecznych legend - która ubierze Maria, ta dostanie jego rękę i pół królestwa...

 

 

SPOILER ALERT: Happy end nastąpiłby podczas odcinka specjalnego, kręconego w Krakowie..


Mesut Ozil na wakacjach Mesut Ozil na wakacjach Facebook.com

Mesut Ozil

To będzie program o charakterze wychowawczo-edukacyjnym. Wiemy, że Mesuciątko dość często szuka partnerek na własną rękę, ale właśnie dlatego uważamy, że potrzebuje ono czułego kierownictwa, rozsądnego nadzoru i warunków kontrolowanej samodzielności.

BREMEN, GERMANY - FEBRUARY 06:  Mesut Oezil and his girlfriend Anna Maria Lagerblom pose during the Werder Bremen Green White Night 2010 at the Congress Centre on February 6, 2010 in Bremen, Germany.  (Photo by Thomas Starke/Bongarts/Getty Images)

Ktoś musi mu powiedzieć, że istnieje świat poza długowłosymi farbowanymi brunetkami opalonymi na bardzo ciemny złocisty brąz i że nocne kluby Las Vegas niekoniecznie są idealnym miejscem do odnalezienia wrażliwej i delikatnej towarzyszki do wspólnego peszenia się przez życie.

Od kandydatek na panią Ozilową będzie wymagać się taktu, nieśmiałości, trzepotania rzęsami i wątłej postury. Trzeba będzie też poradzić sobie z trudnymi pytaniami w stylu: "Co zrobisz, gdy Mesut speszy się już na pierwszej randce?", "Jak odnaleźć zagubione speszenie?", "Mesuciątka nie ma w domu, a Khedira przychodzi pożyczyć kąpielówki. Co robisz?".

Przewidziano także konkurencje sprawnościowe: rozbieranie Mesuta z hispterskich okularów i wyciąganie go spod lampy na solarium.

Na mniej szczęśliwą finalistkę czeka nagroda pocieszenia - woskowa figura Mesuta z muzeum w Berlinie.

Cała drużyna norweskich skoczków

Nie obchodzi nas, czy oni mają już żony czy nie. Myślimy tylko o wspólnych kąpielach w saunie...

 

...i w morzu...

...tańczeniu do głupich piosenek...

 

 

...i pełnym dostępie do sypialni chłopców:

W programie będzie też specjalny kącik, w którym żonaty już Anders Jacobsen będzie doradzał młodszym kolego jak wyrywać laski na cza-czę i kamizelkę z żabotem:

Piotr Żyła zaakceptował już wstępną ofertę poprowadzenia programu, którego hasłem będzie "Garbik, fajeczka, znajdzie się żoneczka".

Grzegorz Kosok

W momencie w którym w jednym z odcinków "Igłą Szyte", Grzesiu na pytanie prowadzącego jaki typ urody kobiecej preferuje odpowiedział "każdy", wiedziałyśmy, że musimy wziąć sprawy w swoje ręce.

Ale Grzesiu, żadnych planów minimum. W reality show wystąpi cała drużyna z Rzeszowa, Zibi Bartman uruchomi kontakty i będzie przyprowadzał swoje nowe koleżanki z wyborów Miss Polonia, Cichy Pit nauczy kilku tekstów na wyryw...

Jochen Schoeps będzie dobierał stylizacje na randki (Olieg Achrem zamknie na ten czas Zibiego w szafie), a to wszystko oczywiście pod czujną kamerą Krzyśka Ignaczaka, który zatroszczy się również o katering na planie.

Matthew Anderson

Bardziej oczywistej kandydatury być nie mogło. Produkcją i reżyserią show zajmie się oczywiście Władimir Alekno, który kandydatki będzie wyławiał z trybun podczas przerw technicznych, weryfikacją wideo zajmie się Bartek Kurek...

Szkolenia z pozowania do zdjęć i tańców na weselu zapewnią kuzynki Matthew. Co tydzień w odcinku na żywo, które prowadzić będą Ziomek i Kadziu, widzowie głosowaniem smsowym zadecydują, które kandydatki przejdą do kolejnego etapu, obawiamy się jednak, że zakończenie możemy zdradzić Wam już teraz.

Kimi Raikkonen

Jak wiadomo, Kimi od kilku tygodni oficjalnie powrócił na rynek singli, i to nie tak, żebyśmy wątpiły w to, że nie będzie sobie w stanie sam znaleźć dziewczyny, po trzech sekundach w nocnym klubie...

Albo dwóch minutach wywiadu, ale wiecie, to ma być żona a nie jakieś przelotne flirciki.

W trakcie trwania programu kandydatki będą poddane wielu testom takim jak skok przez barierkę, symulacja sztormu podczas romantycznego weekendu na jachcie, ponadto będą musiały zaprzyjaźnić się z psem Sebastiana Vettela, nauczyć rozróżniać siostrzeńców Kimiego, obejrzeć wszystkie sezony Lost i przejść test permanentnego oglądania jessybondgirl w padoku.

Program poprowadzi i narrację każdemu odcinkowi zapewni Witalij Pietrow.

Aleksandar Atanasijević

Idea programu zrodziła się po zestawieniu zdjęć wspólnych świąt w serbskim mieszkaniu w Bełchatowie, na których Cupko pozował w objęciach dziewczyny, a Alek siedział boso na podłodze z zimnym ogniem w ręku.

Konstantin Cupković będzie drugą gwiazdą i reżyserem reality show, poprowadzi również kurs z technik przytulania.

Kandydatki na dziewczynę Atanasijevića wezmą ponadto udział w zajęciach z pielęgnacji kręconych włosów, nauczą się robić tiramisu pod okiem Karola Kłosa, będą czekać na nie również konkurencje takie jak "znajdywanie jak największej ilości piżam z Garfieldem na czas".

Samemu Aleczkowi na naukach języka polskiego zapewnione zostaną *dodatkowe szkolenia*, tak by program nie skończył się skandalem, a KRRiT nie cofnęła nam licencji.