Polska - Wielka Brytania: ciachowe konfrontacje na szczycie

Jutrzejszy mecz z gospodarzem igrzysk przyjdzie nam rozegrać bladym świtem (12:30), dlatego my naszą tradycyjną rozgrzewkę przeprowadzimy jeszcze dziś.

1

Blondynek o niewinnej twarzy

Wielka Brytania: Joel Miller

SHEFFIELD, ENGLAND - JUNE 29:  Joel Miller of the Mens GB Voleyball team poses for a photograph during the Team GB Volleyball Athletes Announcement For London 2012 Olympic Games at the English Institute of Sport on June 29, 2012 in Sheffield, England.  (Photo by Matthew Lewis/Getty Images)

Polska: Piotr Nowakowski

Po początkowych problemach z odróżnieniem siatkarzy od chłopców do podawania piłek, Polacy szybko opanowują sytuację i doprowadzają do remisu. Pierwszy set dla nas, ale Brytyjczycy wcale nie okazali się tacy niewinni jak by się mogło wydawać.

2

Siatkarze z dużą ilością drewna w tle

Wielka Brytania: Kieran O'malley

Polska: Marcin Możdżonek, Michał Ruciak i Krzysztof Ignaczak

To musi być najgłupsza kategoria w historii konfrontacji (choć poprzeczka wędruje wysoko z każdym wydaniem), ale naprawdę Wielka Brytania jest dla Google Grafika drużyną jeszcze bardziej egzotyczną niż taki na przykład Egipt. Co zrobić. Tymczasem Polacy na spokojnie usiedli na pierwszej przerwie technicznej, omówili sytuację i już bez większych problemów dograli drugiego seta ze sporą przewagą.

3

Negliż z ręcznikiem

Wielka Brytania: Nathan French

Polska:

Gospodarze rzucili w bój wszystko co mają najlepsze, ich pasja, zaangażowanie i determinacja budzą podziw polskich kibiców, ale jednak, proszę państwa, to jest różnica kilku klas. 3:0.