Polska - Argentyna: ciachowe konfrontacje na szczycie

Po porażce z Bułgarią wkradło się w nasze szeregi odrobinę niepewności, na domiar złego gramy dziś z zespołem z którym, przynajmniej w ciachowych konfroncjach, z reguły idzie nam ciężko. Jak będzie tym razem?

Grupowe przytulanki

Argentyna: Sebastian Sole, Ivan Castellani i trzeci pan, którego nie rozpoznajemy (wybaczcie)

Polska: Bartosz Kurek i dużo rąk

I ruszyli. Idą w łeb w łeb, łokieć w łokieć, przedramię w przedramię, szyja w szyję, są pierwsze próby wzięcia sędziego na litość, ale nic z tego. Wygrywamy pierwszego seta 28:26.

Negliż na wakacjach

Argentyna: Ivan Castellani

Polska: Michał Winiarski

Że niby te cztery dziewczęta mają być lepsze od ud Winiara dźwiganych przez Mario? Nigdy. 2:0.

Gniewna cieszynka

Argentyna: Facundo Conte i Luciano de Cecco

LONDON, ENGLAND - JULY 29:  Facundo Conte #7 of Argentina celebrates with teammate Luciano De Cecco #15 in the third set against Australia during Men's Volleyball on Day 2 of the London 2012 Olympic Games at Earls Court on July 29, 2012 in London, England.  (Photo by Elsa/Getty Images)

Polska: Bartek Kurek

LONDON, ENGLAND - JULY 29:  Bartosz Kurek #6 of Poland celebrates a serve ace in the fourth set against Italy during Men's Volleyball on Day 2 of the London 2012 Olympic Games at Earls Court on July 29, 2012 in London, England.  (Photo by Elsa/Getty Images)

Bartek przyjmował wszystko równiutko, bronił niesamowite ataki Conte, ale nieoczekiwanej kiwce rozgrywającego nie dał rady. Jest set dla Argentyny.

Pojedynek na okularki

Argentyna: Facundo Conte

Polska: Michał Kubiak

Najwięcej problemów w czwartej partii niespodziewanie przysporzyły nam miny Rodrigo Quirogi, ale dwie wizyty Kruszyny pod siatką załatwiły sprawę. 3:1!