Liga grecka. Trener PAOK-u w szpitalu po skandalu w Atenach

Trener PAOK-u Saloniki - Vladimir Ivić - trafił do szpitala po ostatnim meczu jego drużyny z Panathinaikosem. Podczas spotkania 40-latek trafiony został puszką piwa.

Do skandalu doszło podczas środowego meczu Panathinaikosu z PAOK-iem. Gospodarze prowadzili 1:0, kiedy na początku drugiej połowy doszło do starcia między zawodnikami obu drużyn.

Niebezpiecznie zrobiło się też na trybunach. W pewnym momencie z trybun poleciała puszka piwa, która trafiła w głowę szkoleniowca gości. Serba przetransportowano do szpitala, gdzie założono mu dwa szwy. Sam mecz został przerwany. Panathinaikosowi grozi walkower, a także bardzo wysokie kary pieniężne.

W PAOK-u od pierwszej minuty na boisku przebywał były napastnik Legii Warszawa - Aleksandar Prijović.