20.03.2019, godzina 17:30

Zenit St. Petersburg

3 1

• Skra Bełchatów zmierzy się w półfinale z lepszym z pary Dynamo Moskwa - Cucine Lube Civitanova. W pierwszym meczu lepsi byli Włosi, którzy wygrali 3:2.

• PILNE

11:15!!! Skra Bełchatów w półfinale Ligi Mistrzów!!!

• 11:14 Grozer kończy piłkę na prawym skrzydle.

• 10:14! Ależ blok na Canejo! Cztery piłki na wagę awansu dla Skry!

• 10:13 Ależ obrona Kochanowskiego przy ataku Grozera! A całą akcję kończy Szalpuk, wybijając piłkę po podwójnym bloku. Jeszcze dwa punkty i będzie półfinał Ligi Mistrzów!

• 10:12 Wreszcie bełchatowianie przebili się przez rosyjski blok! Artur Szalpuk kończy atak na podwójnym bloku.

• 10:11 Artur Szalpuk atakuje w aut. O challenge prosi Roberto Piazza. Bełchatowianie twierdzą, że piłka dotknęła bloku. Nie było, a zatem z 6:11 zrobiło się 10:11.

• 9:11 Ależ akcja! Dwukrotnie próbował Kochanowski, raz Wlazły, ale nie przebili się przez rosyjski blok. Całą akcję kończy Grozer siłowym atakiem. Przerwa na żądanie Piazzy.

• 8:11 Wlazły próbował kiwać nad blokiem, ale Camejo zgasił piłkę pod nogi polskiego atakującego.

• 7:11 Ebadipour myli się w polu serwisowym.

• 6:11 Rosjanie się gubią po fatalnym przyjęciu, a kontrę kończy Artur Szalpuk!

• 6:10 Grozer myli się w najważniejszym momencie! Miał mnóstwo miejsca po prostej, ale nie trafił w boisko!

• 6:9 Podwójne odbicie rozgrywającego Zenitu. Trzy punkty przewagi Skry, o przerwę prosi trener rosyjskiego zespołu.

• 6:8 Sivozhelez chciał zaatakować po bardzo ciasnym skosie, ale nie zmieścił piłki w boisku. Zmiana stron przy dwupunktowym prowadzeniu Skry.

• 6:7 Grozer atakuje daleko w aut, ale bełchatowianie wpadają w siatkę przy bloku. Szkoda tej akcji!

• 5:7 Trzykrotnie kapitalnie broni Piechocki, a całą akcję kończy kapitalnym atakiem Kochanowski!

• 5:6 Ebadipour atakuje w aut, ale piłka dotknęła dłoni Grozera.

• 5:5 Obroniony atak Grozera, ale piłka wróciła na stronę Zenitu. Poprawił za to Sivozhelez.

• 4:5 Nie kończy ataku Ebadipour, ale pogubili się Rosjanie, powtórka Irańczyka już skuteczna.