Zagłębie Lubin

1 1

• 90. min. + 3

Koniec meczu! Zagłębie remisuje z Cracovią 1:1.

Zagłębie miało piłkę meczową. Starzyński uderzył z rzutu wolnego, a tę spokojnie złapał Hrosso.

Sędzia doliczył cztery minuty do drugiej połowy.

• 86. min.

Starzyński wstrzelił piłkę w pole karne, ale zatrzymali ją obrońcy Cracovii.

• 80. min.

To mógł być drugi gol dla Cracovii, ale jeden z obrońców Zagłebia wybił piłkę z linii bramkowej po strzale Lopesa.

• 74. min.

Dużo fauli i niecielnych podań. Słaba końcówka meczu w Lubinie.

• 68. min.

Piłka w bramce Zagłębia Lubin, ale gola nie ma. Hanca uderzył sprzed pola karnego, a piłka po drodze odbiła się od Lusiusza, który był na spalonym.

• 66. min.

Groźny strzał Lopesa, ale piłka minęła słupek bramki Forenca. Cracovia w natarciu.

• 63. min.

Zmiana w Cracovii. Sylwester Lusiusz za Janusza Gola.

• 59. min.

Starzyński zdecydował się na dośrodkowanie, Hrosso wybił piłkę.

• 58. min.

Czerwiński faulowany przed polem karnym. Zagłębie ma szansę na gola.

• 53. min.

A teraz dobre uderzenie Hanki i jeszcze lepsza interwencja Forenca.

• 50. min.

Starzyński uderzał zewnętrzną częścią stopy sprzed pola karnego, ale kapitalnie broni Hrosso.

• 48. min.

Zagłębie omal nie straciło gola! Dośrodkowanie w pole karne Zagłębia, Tosik zbyt długo zwlekał z wybiciem piłki, przez co zaatkował go van Amersfoort. Piłka odbita od zawodnika Cracovii minęła jednak bramkę.