VfL Wolfsburg

1 0

Wi�cej o wydarzeniu

• 90. min. + 4

Koniec meczu! Wielka sensacja w finale żeńskiej Ligi Mistrzów! Piłkarki Wolsfburga pokonały faworyzowane Lionki, które zaprzepaściły szansę na przejście do historii i trzecie z rzędu trofeum. Dziękujemy za udział w relacji.

• 90. min. + 3

Piłkarski Wolsfburga grają jak profesorki. Długo trzymają piłkę, nie oddają jej rywalkom. Ostatnia minuta nadziei Lionek.

Aż cztery minuty dolicza sędzia.

• 89. min.

Wolfsburg mógł trafić na 2:0 po pięknym rozegraniu rzutu wolnego. Tylko rzut rożny.

• 88. min.

Piękny drybling Necib w polu karnym zatrzymany dopiero przez czwartą przeciwniczkę. Lyon nadal bije głową w mur.

• 85. min.

Wolfsburg jest świetnie ustawiony taktycznie, Francuzkom ciężko jest stworzyć dobrą akcję. Przy stałych fragmentach na razie nic się nie zmienia.

• 76. min.

Francuzki próbują szybko odpowiedzieć, na bramkę Vetterlein suną kolejne ataki.

• GOOOOOOL

73. min.

Sensacja w Londynie! Wolfsburg prowadzi 1:0 po bramce Müller z rzutu karnego!

• 73. min.

Rzut karny dla Wolfsburga!

• 65. min.

Necib ruszyła z groźnym kontratakiem, ale piłkarki Wolssburga nadal nie popełniają błędów w obronie. Wynik 0:0 na tym etapie meczu to duża niespodzianka.

• 58. min.

Jakabfi dostrzegła wysuniętą bramkarkę i próbowała ją przelobować. Bouhaddi w porę zareagowała i zdołała wyłapać tę próbę.

• 52. min.

Lionki w natarciu - przed chwilą w polu karnym zatańczyła Henry, ale jej strzał został zblokowany przez rywalki, przez co bramkarka Wolfsburga nie miała problemów z obroną tego strzału.

• 50. min.

Piękna indywidualna akcja Abily prawą stroną, zabrakło jednak ostatniego podania.

Początek drugiej połowy.

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy. Lionki mają optyczną przewagę, ale nadal nie potrafią jej przełożyć na bramki. Czy w drugiej połowie możemy spodziewać się niespodzianki? Wracamy po przerwie.

• 39. min.

Ależ blisko gola była Müller! Wolfsburg nie gra, nie atakuje, ale od czasu do czasu potrafi zaskoczyć.

• 38. min.

W ostatnich minutach piłkarki Wolfsburga bardzo uważnie grają w obronie. Lionki nie mają łatwego życia pod polem karnym.

• 32. min.

Najlepsza szansa Lionek - Schelin mocno uderzyła na bramkę, Vetterlein obroniła, ale pod nogi rywalki. Po wielkim zamieszaniu pani sędzia przerwała akcję. Nadal bez bramek w Londynie.

• 30. min.

Kapitalna akcja Henry w środku pola, jej partnerkom nie udało się jednak oddać celnego strzału.

• 26. min.

Świetna szansa Lionek! Rapinoe zgrywała piłkę wzdłuż linii bramkowej, ale jedna z piłkarek Wolfsburga w ostatniej chwili wybiła ją spod nóg rywalki.