(11)

Liczba oddanych głosów: 16

• Dziękujemy za relację!

Fantastyczny mecz Polaków z faworytami Euro U-21! Bohaterska gra w obronie

Reprezentacja Polski sensacyjnie pokonała Włochów 1:0 w drugim meczu fazy grupowej mistrzostw Europy U-21. Strzelcem jedynej bramki był Krystian Bielik, w 40. minucie spotkania. Fenomenalnie dysponowany w tym meczu był Kamil Grabara, który popisał się kilkoma fantastycznymi interwencjami.

• PILNE

90+5. min.

KONIEC MECZU! Wygrywamy z Włochami 1:0!!!

• 90+4. min.

Zatrzymany Dimarco, oddalamy piłkę od własnego pola karnego. Faulowany Fila. Nie przegramy już tego meczu!

• 90+3. min.

Błąd polskich obrońców przed polem karnym, ale Grabara uratował całą sytuację.

Na pozycji spalonej Tonali. Kolejne sekundy zyskane.

• 90+2. min.

Szymański zatrzymuje Keana, będzie rzut rożny.

Cztery minuty doliczone do drugiej połowy.

Dobra akcja Polaków, ale Bielik stracił piłkę w narożniku boiska.

• 89. min.

Zółta kartka dla Buksy.

• 88. min.

Szymański cały czas jest opatrywany na boisku. Wydaje się, że sędzia nie zmieni już swojej decyzji dotyczącej kartki dla Zaniolo.

• 87. min.

Trwa weryfikacja VAR, czy Zaniolo nie zasłużył swoim atakiem na czerwoną kartkę.

• 86. min.

Faulowany Szymański na połowie Włochów. Zaniolo ukarany żółtą kartką.

• 85. min.

Faulowany Buksa w środku pola. Zyskujemy kolejnych kilka cennych sekund.

• 84. min.

Kolejne dośrodkowanie pewnie wyłapane przez Grabarę.

• 81. min.

Kolejny strzał z dystansu Barelli. Wysoko ponad bramką.

• 81. min.

Adjapong zmieniony przez Zaniolo.

• 80. min.

Polacy są zamknięci we własnym polu karnym, ale kolejny raz blokują dośrodkowanie Keana. Będzie rzut rożny.

• 80. min.

Z kontrą wychodzili Polacy, wydaje się, że popchnięty był Szymański, sędzia jednak nie widział faulu.

• 79. min.

Kolejne dośrodkowanie z lewej strony zablokowane przez Michalaka. Będzie rzut rożny.

• 77. min.

Kolejna błyskawiczna akcja Włochów. Kean dośrodkował po ziemi, Cutrone oddał strzał, ale minimalnie niecelny.