23.10.2016, godzina 19:30

Vive Tauron Kielce

26 34

• Nie był to najlepszy mecz w wykonaniu Vive. Pierwsza porażka w tym sezonie Ligi Mistrzów. Co więcej, pozostałe wyniki również wpłyną na mocne zmiany w sytuacji w grupie. Dziękuję za udział w relacji, za chwilę na Sport.pl pojawi się tekst podsumowujący.

• 60. min.

26:34 Koniec meczu.

• 59. min.

26:33 Końcówka nieco bardziej na luzie.

• 58. min.

24:32 Aguinagalde celnie.

• 56. min.

23:32 Przez chwilę było sympatyczniej, a teraz znowu piłka wpada do siatki Szmala. Jest strasznie wkurzony.

• 54. min.

21:31 A zaczynało się tak dobrze...

• 51. min.

21:30 Piłka odbija się od słupka i pomaga obronić rewelacyjnemu dzisiaj bramkarzowi z Loewen. W tej połowie jest 6:14...

• 47. min.

18:27 Uciekli na dziewięć trafień. To już nie do zrobienia.

• 43. min.

18:24 Sytuacja Vive coraz gorsza.

• 39. min.

16:21 W bramce kielczan Szmal - niezły początek! Obronił, a teraz kara dla gracza Rhein-Neckar! Ale ich bramkarz także znowu triumfuje.

• 38. min.

16:21 Teraz popisuje się bramkarz rywali... A Vive od dwóch minut w osłabieniu.

• 36. min.

16:20 Dobrze, że Bielecki wykorzystał rzut karny, bo zrobiłoby się naprawdę pesymistycznie.

• 35. min.

15:20 Aguinagalde nie trafia. I potrzebuje pomocy medycznej. A potem bramka dla Niemców.