• Vive wygra ten mecz! Przechwyt Jurkiewicza i trafienie na 28:24! 2 minuty do końca

• Mandalinić i 27:24

• Paczkowski trafia z kontry - 27:23

• Julen Aginagalde skutecznie - 26:23 w 56 minucie

• Świetny przechwyt Jurkiewicza, kontra Vive, ale Strlek nie trafia! Piłkę łapie Kus i wywalcza rzut karny!

• Paweł Paczkowski drugi raz z rzędu skutecznie. Ważne bramki rozgrywającego Vive - 25:23 - 5 minut do końca

• Kolejny raz kielczanie mają problem w ataku, a Josip Ers trafia - 24:23

• Lovro Jotić skutecznie po indywidualnej akcji, a w dodatku kara dla Chrapkowskiego

• Wreszcie skutecznie Paczkowski - 24:21 w 53 minucie

• Ależ teraz Vive miało szczęście w ataku pozycyjnym. Sędziowie pokazywali już grę pasywną i wtedy nominalny skrzydłowy Darko Djukić trafił z drugiej linii. Piłkę zablkowali obrońcy gości, ale piłka i tak trafiła do siatki - 23:21

• Atomowy, ale przede wszystkim skuteczny rzut Bieleckiego z 12 metrów - 22:19

• Obroniony rzut Paczkowskiego, ale skuteczna dobitka Djukicia - 21:19 w 48 minucie

• Luka Sebetić potężnie z drugiej linii i Ivić kompletnie bez szans - 20:19