Vive Targi Kielce

25 29

Odśwież
42
Zasłużone zwycięstwo Veszpremu, który był lepszy pod każdym względem - skutecznie atakował, twardo bronił. Vive musi wiele poprawić - kiepski występ zaliczył Sławomir Szmal, którego zmienił Marcus Cleverley, a akcje ofensywne zbyt rzadko kończyły się trafieniami. Szczególnie w pierwszej połowie, która przesądziła o porażce polskiego zespołu. Druga, znacznie lepsza, dała nadzieję, że w kolejnych meczach Vive pokaże się z lepszej strony.

25:29 Koniec! Vive przegrywa na inaugurację Ligi Mistrzów.

24:28 Pudło Pereza. Vive wychodzi z kontrą, którą pewnie wykańcza Jurasik. Do końca minuta.

23:28 Do końca dwie minuty, trener Veszpremu prosi o czas.

22:28 Bomba Pereza przybliża Veszprem do zwycięstwa.

22:27 Vive miało szansę na ostatni zryw, ale znowu nie trafiło z rzutu karnego. Do końca trochę ponad trzy minuty.

22:27 Zmarnowany rzut karny Polaków, ale chwilę później przejęcie i udana kontra.

21:27 Piękna akcja Vive osładza gorycz zbliżającej się porażki.

20:25 Świetna interwencja Cleverley'a a chwilę później kolejne trafienie Vive.

19:25 Vive odrabia dwa gole, ale do wyrównania wciąż daleka droga.

17:25 Jeśli Vive myślało, że może odrobić straty, to ostatnie parę minut rozwiało wątpliwości - nie może.

16:22 Rywale trafiają z karnego.

16:21 Znów Jurasik! Rozkręca się. A rywale coraz mniej skuteczni.

15:21 Jurasik! Przełamuje długą niemoc z obu stron.

14:21 Nie możemy zmniejszyć przewagi, bo marnujemy doskonałe kontry.

14:21 Wreszcie coś się dzieje w ofensywnie - coraz składniejsze i, co ważniejsze, skuteczniejsze akcje.

13:20 No proszę, trzecie trafienie z rzędu Polaków. Jurasik z lewej strony.

12:20 Wreszcie trafia z dystansu Tkaczyk.

10:20 Zanosi się na pogrom.

10:19 Kolejna kiepska akcja w ataku i kolejna kontra rywali.

10:18 Jurecki też nie zdołał pokonać Alilovicia. A rywale mają rzut karny - i Vujin skuteczny.

10:17 Na dzień dobry w drugiej połowie bramkarz Węgrów zatrzymuje Kuchczyńskiego.

10:17 Grają.

Pierwsza połowa:

10:17 Ładna akcja Vive, Stojkovic znalazł się sam przed bramkarzem rywali i rzucił mu pod nogami. Po chwili skończyła się pierwsza połowa.

9:16 Sulic pokonał Szmala rzutem z najbliższej odległości.

9:15 Węgrzy teraz trochę mniej skuteczni, też się kilka razy pomylili. Vive dzięki temu odrobiło dwie bramki.

7:15 Vive rzuca z nieprzygotowanych pozycji, na siłę, a takimi próbami nie da się regularnie pokonywać doskonałego Alilovicia.

6:14 Wciąż jesteśmy strasznie nieskuteczni. Alilović wyłapuje rzut za rzutem, a kontratak Węgrów jest po prostu zabójczy.

6:11 Pierwszy raz w tym meczu to Polacy trafiają dwa razy z rzędu.

4:11 Na gola Vive rywale odpowiadają dwoma. Szmal nie potrafi złapać precyzyjnych rzutów Węgrów.

4:9 Stokjović w pięknej indywidualnej akcji na kole.

3:9 Trwa egzekucja. Wenta prosi o czas, wydziera się na podopiecznych i ma rację, może to coś pomoże.

2:6 Stojković trafia z karnego.

1:6 Przykro patrzeć na bezradność wicemistrzów Polski. Przyjemnie za to na kombinacyjne ataki rywali.

1:4 Fatalna gra Vive w ofensywie. 1:4 to najmniejszy wymiar kary jak na razie.

1:3 Szmal dwoi się i troi, ale na taką kontrę nie miał nic do powiedzenia.

1:2 Wreszcie gol dla Vive! Przedarł się Stojković.

0:2 Kolejne pudła Polaków - Tkaczyk przestrzelił.

0:2 Vive razi nieskutecznością. Rywale dwa razy skuteczni na kontrze.

0:0 Trzy minuty za nami - na razie bez goli.

15:00 Zaczęli.