Hala Legionów

Füchse Berlin

Odśwież
37
Początek meczu był bardzo wyrównany, do stanu 10:10 żadna z drużyn nie potrafiła osiągnąć przewagi. Niestety, wtedy wicemistrzom Polski przydarzył się przestój, najgorszy okres gry w tym meczu i rywale szybko odskoczyli na cztery bramki (10:14). Kielczanie otrząsnęli się jeszcze przed przerwą i zdołali odrobić dwie bramki (15:17).

W drugiej połowie Vive zagrało koncertowo. Już po kilku minutach doprowadziło do remisu 19:19, w czym największa zasługa świetnie broniącego Cleverly'ego i skutecznego Bunticia. Walka punkt za punkt trwała do stanu 25:25, kiedy to bramkarz Vive postanowił zamurować bramkę. Był nie do pokonania, co chwila pozwalał kolegom na wyprowadzenie kontry, a ci nie zmarnowali jego pracy. Zrobiło się 29:26 i takiej przewagi podopieczni Wenty już nie wypuścili.

Ostatecznie wygrali 32:29 i przedłużyli swoje szanse na awans do kolejnej fazy Ligi Mistrzów.

Druga połowa:

17:20 Niemcy zdobywają jeszcze jednego gola, ale na więcej nie było ich stać. Koniec meczu - Vive górą 32:29!

17:18 Na gola Niemców odpowiada Rosiński! 32:28! Minuta do końca.

17:16 Raz jeszcze Zorman w szybkiej akcji! 31:26!

17:15 Zorman trafia, Cleverly znów broni! Nie możemy tego przegrać.

17:12 Ależ minuta Vive! Jest już 29:26! Do końca cztery minuty!

17:10 Grające w osłabieniu Vive rzuca bramkę! Jest 27:25! Brawo Zorman!

17:06 Popisy obu bramkarzy. Na 9 minut przed końcem jest remis 25:25.

17:02 Stojković trafia! 11 minut do końca, prowadzimy 24:23.

16:57 Rywale trafiają, a Zaremba idzie na ławkę kar. 23:23.

16:54 Jurecki! Miał na plecach dwóch obrońców, ale dał radę! 23:22.

16:52 22:22 - Jaszka wyrównuje.

16:52 Wreszcie prowadzimy! Cleverly broni jak natchniony, tak samo rzuca Buntić. 22:21.

16:50 21:21 - przetrwaliśmy grę w osłabieniu.

16:48 Ale Olafsson trafia - 20:20! 20 minut do końca.

16:47 Nie jest dobrze, zmarnowaliśmy akcję, dostaliśmy kontrę, a potem jeszcze karę (2 minuty dla Stojkovicia).

16:45 Buntić potężnie lewą ręką z prawej strony! 19:19.

16:43 Cleverly dwoił się i troił, ale wreszcie nie dał rady w sytuacji sam na sam - 18:19.

16:39 Kapitalna gra w defensywie, znów kontra i Tkaczyk trafia! Jest remis 18:18!

16:36 Akcja Jureckiego, karny dla Vive i gol Stojkovicia. Jest 16:18.

Pierwsza połowa:

16:24 Ostatnie słowo należało do rywali - Vive przegrywa 15:17.

16:22 Brawo! Vive wykorzystuje grę w przewadze, dobrze broni, wyprowadza kontry i już tylko 15:16! Ostatni gol autorstwa Jureckiego.

16:19 Lepszy okres gry Vive - Jurasik trafia i jest 13:16.

16:15 Niestety, rywale odjeżdżają - potężny rzut i 10:14.

16:10 Petterson rzuca z podłoża i rośnie przewaga Fuchse - 12:10

16:07 Remis po kapitalnym rzucie Rosińskiego! 10:10!

16:05 Dwie minuty kary dla Jaszki, po faulu na Rosińskim. Z rzutu karnego trafia Stojković

16:04 Błąd obron Vive, Spoljarić trafia na 10:8

16:03 Brawo Szmal! Broni w sytuacji sam na sam z zawodnikiem gości.

16:02 Vive przegrywa 8:9, w dodatku na ławkę kar trafił Denis Buntić.

15:59 Rzut karny dla Vive na bramkę zamienia Stojković, ale chwilę później bramkę zdobywa Petterson. Jest 7:7

15:55 Co akcja to gol! Bramkarze nie mają dziś łatwego życia. Już 6:6

15:51 Bardzo intensywny początek meczu w Kielcach. W 3. minucie jest już 3:3. Dla Vive trafiali Stojković, Jurasik i Tomczak

15:45 - Jeśli mecz ułoży się od początku po naszej myśli, to jestem spokojny o nasze zwycięstwo. Musimy jednak zagrać zespołowo, pokazać serce i charakter - zapowiada ograny w meczach o wielką stawkę prawy rozgrywający Mariusz Jurasik. Za chwilę początek meczu.