Hala Legionów

Atletico Madryt

Odśwież
45
Piłkarze ręczni Vive Targi Kielce przegrali we własnej hali z Atletico Madryt 29:37 (14:19) w meczu 5. kolejki grupy B Ligi Mistrzów.

To trzecia porażka wicemistrzów Polski w obecnej edycji rozgrywek.

60. min. 29:37 Koniec meczu.

58. min. 28:35 Stojković pokonuje bramkarza technicznym rzutem.

56. min. 27:35 Hiszpanie faulują w ataku, Jurecki po raz kolejny trafia.

54. min. 24:34 Po krótkiej przerwie na żądanie różnica się nie zmienia. Czekamy na koniec meczu.

53. min. 23:33 Szmal broni rzut Kallmana.

52. min. 23:33 Vive najpierw odrabia, a później bardzo szybko traci.

50. min. 22:32 Dziesięciobramkowa przewaga Atletico!

48. min. 21:29 Fantastyczna "wkrętka" Jurkiewicza, po raz kolejny z niesamowicie ostrego kąta.

47. min. 20:29 Trener Wenta bierze czas.

46. min. 20:28 Kolejna długa przerwa w zdobywaniu bramek. Niestety, przerywają ją Hiszpanie.

44. min. 20:27 Trudno mieć do Vive jakieś szczególne pretensje. Może mogliby zagrać trochę lepiej, ale rywal jest naprawdę potężny.

42. min. 20:27 Mieliśmy dłuższą przerwę w zdobywaniu bramek. Teraz w zespole Vive wyróżnia się Tomczak.

40. min. 19:26 Goście świetnie prezentują się w defensywie. Tego samego nie można powiedzieć o Vive. Siedem bramek.

38. min. 18:24 Tak wysoko Vive chyba dziś jeszcze nie przegrywało. Już wiadomo, że nie walczymy o zwycięstwo, a raczej o jak najlepiej wyglądającą porażkę.

35. min. 18:22 Zespoły się rozstrzelały. Tomczak świetnie kończy bardzo dobrą akcję. Przewaga Atletico jednak nie maleje.

33. min. 16:20 Dobra okazja, ale niewykorzystana. Czterobramkowa przewaga to niestety nie będzie coś, co będzie łatwo odrobić.

31. min. 15:19 Kapitalny gol na początek!

14:19 Początek drugiej połowy.

30. min. 14:19 Mieliśmy przerwę na żądanie, mieliśmy całkiem sporo czasu, ale tylko Hiszpanie zdobyli jeszcze bramkę w tej części meczu. Koniec pierwszej połowy.

29. min. 14:18 Z niezwykle ostrego kąta Jurecki świetnie rzuca na dalszy słupek!

28. min. 13:17 Pierwsza kara w tym meczu. Niestety, to Vive gra w osłabieniu. Zagranie piłki nogą.

26. min. 12:16 Cleverly popisuje się pierwszą naprawdę fantastyczną interwencją!

25. min. 12:16 Rosiński rzuca potężnie, bramkarz wybija piłkę w górę i mimo ofiarnej walki Tomczaka nie udaje się już nic zrobić.

24. min. 11:16 Polacy zgubili piłkę w ataku, a Kallman poprawnie zakończył kontrę.

22. min. 10:15 Błąd kroków Guardioli pozwolił na szybki kontratak, ale tu z kolei na drodze stanął faul w ataku.

21. min. 9:14 Vive w końcu przełamuje się i zdobywa pierwszą od dawna bramkę.

19. min. 8:13 Szybka kontra, rzut ze skrzydła i przewaga rośnie do pięciu punktów.

18. min. 8:11 Olaffson po raz pierwszy nie wykorzystuje rzutu karnego. Dobra interwencja.

16. min. 7:10 Po raz kolejny rozbita defensywa Vive. Trener Wenta nie wytrzymuje i prosi o czas.

15. min. 7:9 Parrondo kończy szybką kontrę. Goście znowu lekko odskakują.

14. min. 7:8 Potężny rzut, niemal w okienko, z bliskiej odległości. Szmal nie miał żadnych szans.

13. min. 7:7 Na szczęście Vive błyskawicznie odpowiada. Po raz kolejny Buntić.

12. min. 6:7 No i zrobiło się rzut za rzut. Bramki padają co chwilę.

11. min. 4:5 Gospodarze kompletnie oszukani w obronie. Łatwy rzut sam na sam z bramkarzem.

10. min. 4:4 Nieudane akcje z obu strony, ale w końcu Buntić rzuca błyskawicznie i mocno, wpychając bramkarza z piłką do siatki. Remis!

8. min. 3:4 Olaffson pewnie wykorzystuje rzut karny.

8. min. 2:4 Niestety, Buntić wciąż nie potrafi pokonać bramkarza z Madrytu. Udaje się to Stojkoviciowi, po chwili okazuje się, że rzut był podparty, ale jest rzut karny dla Vive, bo Stojkovicia faulował Guardiola.

7. min. 2:4 Guardiola dobrym rzutem wyprowadza teraz Atletico na dwubramkowe prowadzenie.

5. min. 2:2 Rzut karny po faulu Guardioli na Jurasiku. Pewnie wykorzystany.

3. min. 1:2 Akcję świetnie kończy Michał Jurecki, ale rywale odpowiadają szybką bramką. Znowu są na prowadzeniu.

2. min. 0:1 Niestety, Buntić obok bramki. Na szczęście chwilę później Szmal kapitalnie broni. Jak na razie tylko jeden gol, zdobyty tuż po rozpoczęciu meczu przez Hiszpanów.

0:0 Początek meczu.

20:00 Za chwilę początek meczu. Trwa prezentacja zawodników.

A my zapraszamy na specjalny serwis poświęcony Vive Targi Kielce.

19:55 - Mierzymy się z najbardziej dominującym zespołem Europy ostatnich lat. W mojej historii pracy w Kielcach jeszcze z takim nie graliśmy - mówił przed meczem trener Bogdan Wenta. Po czterech kolejkach Vive zajmuje czwarte miejsce w grupie. Atletico jest pierwsze. Jego barwy reprezentuje Polak, Mariusz Jurkiewicz.

" /> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29] <div id=
" />
  • Kolejne kluby chcą Łukasza Podolskiego! Górnik Zabrze będzie musiał walczyć Kolejne kluby chcą Łukasza Podolskiego! Górnik Zabrze będzie musiał walczyć
  • Wisła inauguruje Puchar Świata w skokach po raz ostatni? "Koszt byłby o trzy czwarte niższy" Wisła inauguruje Puchar Świata w skokach po raz ostatni?