12.11.2016, godzina 17:30

Vardar Skopje

40 34

• 60. min.

40:33. Koniec! Vive uległo na wyjeździe Vardarowi. Szkoda, bo po pierwszej, remisowej połowie wydawało się, że kielczanie są w stanie w Macedonii odnieść zwycięstwo.

• 59. min.

40:32. Borozan autorem czterdziestej bramki dla Vardaru.

• 57. min.

39:31. Ostatnie minuty to już bardziej formalność. Kielczanie pogodzeni z porażką.

• 55. min.

37:28. Na kolanach kielczanie. To już jest nokaut. Trzy szybkie bramki Vardaru. Koncert Dujszebajewa.

• 53. min.

34:28. Karacić karci raz jeszcze.

• 51. min.

33:27. Fatalna strata Jurkiewicza, a po kilku sekundach karny dla Vardaru. Karacić się nie myli i przewaga Macedończyków wzrasta do sześciu punktów.

• 49. min.

31:26. Ucieka Vardar, tym razem bramkę zdobywa Dibirow.

• 47. min.

30:26. Borozan i Dujszebajew pozwalają odskoczyć gospodarzom. Nie wygląda to dobrze.

• 45. min.

28:26. Wciąż dwie bramki straty. Kielczanie z każdą minutą popełniają coraz więcej błędów.

• 43. min.

27:25. Reichmann nie wykorzystał rzutu karnego, ale dopisało mu szczęście, bo wróciła do niego piłka i tym razem już umieścił ją w siatce.

• 41. min.

26:24. Broni rzut karny Szmal! Uff, całe szczęście, bo mogło się zrobić naprawdę nieciekawie.

• 39. min.

26:24. Uciekają gospodarze na dwie bramki. Karnego wykorzystał Dibirow, a potem prowadzenie podwyższył Marsenić.

• 37. min.

23:23. Nie udało się Bieleckiemu, ale poprawił skutecznie Kusa. Dobrze, znowu remis!

• 35. min.

22:21. Szalony mecz w Skopje. Alex Dujszebajew jest dziś nie do zatrzymania.

• 33. min.

21:20. Bramka za bramkę. Nikt się nie myli w pierwszych minutach. Przed chwilą po podaniu Karacicia kolejnego gola dla Vardaru zdobył Alex Dujszebajew.

• 31. min.

Zaczynamy drugą część spotkania!

• PRZERWA

Za nami dwa kwadranse bardzo intensywnego meczu. Póki co remis.

• 30. min.

18:18. Vardar wyszedł na prowadzenie, ale tuż przed przerwą do wyrównania doprowadził Bombac.