Liczba oddanych głosów: 9

• Dzięki, że byliście z nami! Zapraszamy na kolejne relacje z Primera Division na Sport.pl i do aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE. A hiszpańskimi rozgrywkami możecie emocjonować się na antenach Eleven.

• KONIEC MECZU

90. min. + 3

Koniec meczu! Fenomenalne widowisko na Estadio Mestalla! Atletico umacnia się na drugiej pozycji i nie rezygnuje z pogoni za Barceloną!

Sędzia dorzuca do drugiej połowy trzy minuty.

• GOOOOOOL

85. min.

Valencia na kolanach! Fenomenalna końcówka piłkarzy Diego Simeone. Carrasco nawinął obrońców i ośmieszył Alvesa. 1:3 na Mestalla!

• 83. min.

Fernando Torres fetuje z kolegami drugiego gola dla Atletico!

• 81. min.

Druga żółta kartka dla Santosa! Valencia w osłabieniu.

• 78. min.

I w odpowiedzi kolejny strzał z dystansu! Tym razem Atletico, a piłka o włos minęła słupek bramki gospodarzy.

• 76. min.

Danilo pokusił się o strzał z trzydziestu metrów, ale bardzo, bardzo niecelny.

• GOOOOOOL

72. min.

Przewaga Atletico musiała się tak skończyć! Fernando Torres! Hiszpan był kompletnie niepilnowany i strzałem z najbliższej odległości wpakował piłkę do siatki!

• PILNE

69. min.

Znakomitą szansę zmarnował Saul Niguez! Pomocnik Atletico świetnie wyskoczył do piłki w polu karnym, ale nie trafił w bramkę.

• 65. min.

Atletico dłużej utrzymuje się przy piłce i na ten moment wydaje się, że to goście są bliżej strzelenia drugiej bramki.

• PILNE

60. min.

Akcja za akcję! Griezmann miał doskonałą szansę na gola, ale fenomenalnym refleksem wykazał się Diego Alves! Wybitna interwencja bramkarza gospodarzy.

• PILNE

59. min.

Doskonała szansa Valencii! Feghouli idealnie podał do Paco, ale strzał napastnika pewnie obronił Oblak.

• 57. min.

Ostry faul Santosa i to musiała być żółta karta dla brazylijskiego obrońcy.

• 53. min.

Gabi uderzał sprzed pola karnego, ale piłce było zdecydowanie bliżej do narożnika, niż do bramki Valencii.

• 49. min.

Znakomite tempo od początku drugiej części gry! W natarciu piłkarze Diego Simeone.

Drugą połowę rozpoczęli piłkarze Atletico!

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy. Kapitalne widowisko! Druga połowa zapowiada się pysznie.