36 27

Odśwież
W sobotę Borrusia - Bayern i bieg Justyny Kowalczyk na żywo w m.sport.pl
30
Vive szybko osiągnęło sporą przewagę. Już po pięciu minutach gry gospodarze turnieju finałowego prowadzili trzema golami. Przewaga rosła z każdą minutą, na przerwę Vive schodziło przy wyniku 21:12. W drugiej połowie Wisła próbowała odrabiać straty, ale świetna defensywa kielczan nie dała zmniejszyć strat. Ostatecznie Vive Targi pokonało Wisłę 36:27.

60. min. Koniec meczu! Vive wygrywa w finale z Wisłą Płock 36:27!

59. min. 35:25 - Vive strzela trzy gole z rzędu, kibice świętują efektowne zwycięstwo. Do końca meczu pozostała minuta

55. min. 32:25 - Wisła wciąż walczy o jak najmniejsze rozmiary porażki. Do końca tylko pięć minut i siedem goli straty

50. min. 31:22 - Gol za gol. Piłkarze Vive utrzymują wysoką formę strzelecką, Wisła, której dopisuje szczęście również nie zamierza składać broni

49. min. 29:21 - Wisła jeszcze nie składa broni. Dwie skuteczne akcje z rzędu

47. min. 29:19 - Vive gra na olbrzymim luzie. Skrzydłowi kielczan popisują się efektownymi zagraniami. Mecz już jest rozstrzygnięty

43. min. 26:18 - Vive cały czas kontroluje przebieg meczu i jego wynik. Przewaga bramkowa wciąż oscyluje w granicach 7-8 bramek

40. min. 24:17 - Wiślacy przetrwali trudny okres gry czterech na sześciu. Stracili w tym czasie tylko jednego gola. Płocczanie mają jeszcze 20 minut na odrobienie strat

36. min. Podwójna kara dla graczy z Płocka. Vive gra w tym momencie sześciu na czterech

36. min. 23:15 - Vive zaczęło grać nerwowo, w dwóch kolejnych akcjach piłkarze z Kielc zaliczyli straty. Wisła mozolnie zdobywa kolejne punkty, ale przewaga gospodarzy turnieju wciąż jest bardzo wysoka

35. min. 22:14 - Dwie minuty kary dla Bunticia. Wiślacy pewnie wykorzystali rzut karny i mają teraz szansę zmniejszyć stratę do rywala

33. min. 22:13 - Wyrównany początek spotkania. Najpierw do bramki rywala trafiła Wisła, Vive natychmiast odpowiedziało z lewego skrzydła

31. min. Zaczynamy drugą połowę meczu

- Nie przypominam sobie, byśmy kiedykolwiek stracili tyle bramek w jednej połowie... - powiedział w przerwie Piotr Chrapkowski, rozgrywający Wisły

30. min. 21:12 - Koniec pierwszej połowy meczu

29. min. 21:12 - Trwa pogrom piłkarzy Wisły. Vive bazuje na świetnej dyspozycji Szmala, dodając do tego świetną skuteczność w ataku. Wszystko wskazuje na to, że losy meczu rozstrzygną się już w pierwszej połowie...

24. min. 18:11 - Vive, choć gra w osłabieniu, rzuca kolejne gole. Do końca pierwszej połowy jeszcze ponad 5 minuty, a Vive ma już na swoim koncie aż 18 trafień. Imponująca skuteczność!

21. min. 16:9 - Trwa kapitalna seria Szmala! Bramkarz Vive odbija niemal każdy strzał rywala. Piłkarze Wisły nie potrafią pokonać reprezentanta Polski od ponad 3 minut. Kielczanie wykorzystują świetną formę swojego golkipera i budują przewagę.

19. min. 13:9 - Fantastyczny przechwyt Kubisztala. Gracz Wisły przewidział podanie rywala, przejął piłkę i w sytuacji sam na sam efektownie zwiódł Szmala.

16. min. 12:7 - Wisła nie wykorzystała szansy zmniejszenia straty do jednego gola. Przy stanie 9:7 Wisła była w posiadaniu piłki, ale Szmal obronił strzał z dystansu. Vive wykorzystało kontrę, a później trafiło jeszcze dwa razy, utrzymując stabilną obronę.

13. min. 9:7 - Płocczanie konsekwentnie odrabiają straty. Przed chwilą pewnie wykonany rzut karny i obrona bramkarza i szybka, skuteczna kontra!

11. min. 9:5 - Wisła powoli wraca do gry! Vive gra w osłabieniu i mistrzowie Polski wykorzystują ten fakt.

8. min. 7:2 - Fantastyczny Szmal broni trzeci rzut z rzędu. Szybka kontra i gol z prawego skrzydła. Jak dotąd Vive dominuje nad przeciwnikiem

7. min. 6:2 - Wisła gra w osłabieniu, kielczanie od razu wykorzystują okazję. Dwa gole z rzędu dla podopiecznych Wenty.

4. min. 4:1 - Vive odskakuje rywalom. Przed chwilą kapitalna akcja Jurasika i czwarty gol dla kielczan. Vive imponuje grą w obronie. Jak na razie piłkarze Wisły nie potrafią znaleźć sposobu na stworzenie sobie sytuacji bramkowej.

2. min. 2:1 - Obie drużyny od początku imponują skutecznością. Trzy pierwsze akcje w tym spotkaniu i trzy gole. Wszystko w ciągu niecałej minuty.

1. min. Zaczynamy!

Przed meczem: - Do każdych meczów podchodzę profesjonalnie i podobnie jak pozostali zawodnicy wykorzystam wszystkie siły. Nie będzie miało na to wpływu, czy ktoś grał w hiszpańskim turnieju czy nie. Musimy być mocno skoncentrowani i z pełną wolą walki dla zdobycia pucharu. Zrobimy wszystko, by tak się stało. A później planujemy ponownie cieszyć się z mistrzostwa Polski - powiedział skrzydłowy Vive Bartłomiej Tomczak.