Włochy
(26)

Liczba oddanych głosów: 27

Skomentuj:

W sparingach Belgia zremisowała 3:3 z Meksykiem, Anglia bezbramkowo z Niemcami, a Francuzi 2:0 pokonali Walię.

Koniec meczu. Szwecja bliżej mundialu. Wygrała z Włochami 1:0!

Sędzia doliczył pięć minut. Trener Szwecji mocno zdziwiony decyzją arbitra.

• 80. min.

Francja prowadzi już 2:0 z Walią. Drugiego gola dla "Trójkolorowych" strzelił Giroud.

• 80. min.

Włosi do tej pory przy piłce przez blisko 60 proc. czasu gry. Efektu w postaci goli na razie nie ma.

• 74. min.

Włosi kontrolują grę, często atakują, ale na razie nie są w stanie sforsować szwedzkiej obrony.

• GOOOOOOL

62. min.

Szwecja prowadzi z Włochami! Rzut z autu, piłkę wybijają Wlosi, ale wprost pod nogi Johanssona, a ten huknął zza pola karnego. Piłka odbiła się jeszcze od nóg obrońców i wpadła do bramki zaskoczonego Buffona.

• 57. min.

Schodzi kontuzjowany Ekdal, a w jego miejsce Johansson.

• 53. min.

Włosi zdecydowanie przejęli inicjatywę na początku drugiej połowy. Szwedzi niemal nie dotykają piłki.

• 47. min.

Groźna akcja Włochów. Candreva huknął zza pola karnego, bramkarz Szwedów tylko odbił piłkę.

Gramy! Druga połowa meczu Szwecja - Włochy.

• 45. min.

W sparingach Anglicy remisują bezbramkowo z Niemcami, a Francja prowadzi 1:0 z Walią.

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy w meczu Szwecja - Włochy. Na razie bez bramek, choć dobrej piłki nie brakowało.

• 45. min.

Rzut wolny dla Szwedów. Wrzutka w kierunku dalszego słupka, ale tam nie było nikogo.

• 40. min.

Rzut wolny dla Szwedów. Ale po mocnym uderzeniu piłka zatrzymuje się na nogach zawodników w murze.