(2)

Liczba oddanych głosów: 11

Skomentuj:

• 90. min. + 4

Poniżej możecie przeczytać podsumowanie meczu. O 20.45 relacja z drugiego meczu barażowego - Grecja - Chorwacja (1-4 w pierwszym meczu).

Szwajcaria jedzie na MŚ 2018

Reprezentacja Szwajcarii awansowała na mistrzostwa świata 2018! Helweci w barażowym dwumeczu pokonali Irlandię Północną.

KONIEC! Szwajcaria jedzie na mistrzostwa świata!

Ricardo Rodriguez uderzył za słabo z rzutu wolnego.

• 90. min. + 3

Obrońca gości stracił piłkę na rzecz Embolo, który po chwili został sfaulowany. Minuta do końca.

• 90. min. + 1

Szwajcaria wybija piłkę z linii bramkowej po uderzeniu Evansa! Co za dramat Irlandii Północnej!

Embolo huknął obok bramki.

• 89. min.

Embolo świetnie minął rywala, ale jego strzał obronił McGovern. Zawodnik Schalke już zrobił więcej dobrego niż Seferović przez cały mecz.

• 89. min.

Goście nie umieją zagrozić bramce Szwajcarii.

• 87. min.

Dobra akcja i wrzutka Embolo, ale jego kolega nie zamknął akcji.

• 86. min.

Breel Embolo zmienia Seferovicia, który zmarnował w tym meczu kilka dobrych okazji.

• 85. min.

Fatalne uderzenie Seferovicia! Szwajcarzy zmarnowali znakomitą okazję.

• 82. min.

Paddy McNair zmienia Washingtona.

• 80. min.

Freuler zmienia Shaqiriego.

• 79. min.

Żółta kartka dla Evansa.

• 75. min.

Dwie zmiany w ekipie gości - Jamie Ward i Oliver Norwood zeszli z boiska, a pojawili się na nim Josh Magennis i Jordan Jones.