(28)

Liczba oddanych głosów: 33

• 90. min. + 5

Koniec meczu, do rozstrzygnięcia tej pary konieczna będzie powtórka meczu.

Vorm ratuje Swansea! Mertesacker uderza głową po rzucie rożnym, ale Holender instynktownie odbija piłkę. Dobitka niemieckiego stopera przelatuje nad poprzeczką. Pięć minut doliczone przez arbitra.

• 87. min.

Co za końcówka! Gibbs źle wybija piłkę po rzucie rożnym, Ki podaje do Grahama i ten potężnym strzałem pod porzeczkę wyrównuje wynik. Trzeba dodać, że Szczęsny chyba trochę za wcześniej położył się na ziemi przy strzale napastnika Łabędzi.

• 83. min.

Ależ comeback Kanonierów! Gibbs rozgrywa na jeden kontakt z Giroud, wpada w pole karne i potężnym strzałem przy bliższym słupku pokonuje bramkarza Swansea.

• 81. min.

Dużo w tym wszystkim było przypadku. Sagna źle zgrał głową piłkę po rzucie rożnym, Cazorla źle w nią trafił, ale ta wylądowała pod nogami Podolskiego, który nie dał szans na skuteczną interwencję Vormowi.

• 79. min.

Bartley fauluje Wilshere'a i zostaje ukarany żółtą kartką. Wolny dla Arsenalu z osiemnastego metra, ale Cazorla trafia prosto w mur.

• 75. min.

Złe podanie Michu, Davies nie przyjmuje piłki, ta trafia do będącego w polu karnym Walcotta, ale skrzydłowy uderza tuż obok słupka bramki Vorma.

• 73. min.

Pierwsza zmiana w Arsenalu, Podolski pojawia się na boisku za Ramseya.

• 69. min.

Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy, Agustien wchodzi za Brittona.

• 65. min.

Świetna akcja Ramseya, który w narożniku boiska zakręcił przeciwnikiem i dośrodkował w pole karne. Do piłki dobrze wyskoczył Giroud, ale jego strzał okazał się niecelny

• 61. min.

Gibbs ładnie przedarł się w pole karne, ale świetnym wślizgiem zatrzymał go póżniej Tiendalli

• GOOOOOOL

58. min.

1:0 dla Swansea! Michu zaledwie kilkadziesiąt sekund po tym jak pojawił się na boisku pokonał Szczęsnego. Snajper Swansea ładnie przerzucił sobie piłkę nad obrońcą i w sytuacji sam na sam z polskim bramkarzem strzelił w prawy róg jego bramki

• 57. min.

Na razie dwie zmiany w zespole gospodarzy. Schodzą Routledge i De Guzman, wchodzą Michu i Hernandez

• 54. min.

Wspaniała interwencja Vorma. Bramkarz Swansea instynktownie obronił strzał wolejem Giroud. Napastnik Arsenalu chwilę później padł na murawę i chyba będzie musiał opuścić boisko. Wygląda to na naciągnięcie mięśnia łydki

• 52. min.

Ramsey przewrócił się w polu karnym przebiegając obok Tiendallego. O faulu nie mogło być jednak mowy

• 51. min.

Okazja dla gości - po kontrze z pierwszej piłki piekielnie mocno uderzył Giroud. Francuz trafił jednak prosto w bramkarza.

• 50. min.

Zamieszanie w polu karnym Swansea po niefrasobliwej interwencji Bartleya. Piłka trafił pod nogi Ramseya, ale gracz gości miał zbyt mało miejsca do oddania celnego strzału

• 48. min.

Pierwsze minuty z lekkim wskazaniem na Arsenal

Zaczynamy drugą połowę!

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy Jak na razie mecz nie zachwyca. Najlepszą sytuację do zdobycia gola mieli gospodarze, ale Szczęsny świetnie zatrzymał mocne uderzenie Grahama.