Real Madryt
(87)

Liczba oddanych głosów: 100

• 90. min. + 4

Koniec meczu! Sensacja! Beniaminek Sporting Gijon remisuje bezbramkowo z Realem Madryt.

• 90. min. + 3

Szansa Ronaldo. Rzut wolny z 30 metrów. Portugalczyk trafia w mur.

Sędzia dolicza 4 minuty.

• 86. min.

Była również zmiana w Realu. Carvajal za Danilo.

• 85. min.

Ait-Atmane za Casesa.

• 85. min.

Modrić minął jednego rywala przed pole karnym, znalazł miejsce do strzału i uderzył kąśliwie po ziemi. Minimalnie obok bramki.

• 84. min.

Krótki i szybki zwód Ronaldo na prawą stronę, natychmiastowe uderzenie, Cuellar wybija na rzut rożny.

• 82. min.

Coraz mniej czasu i coraz więcej nerwów Realu. Uderzenie Modricia z dystansu zablokowane.

• 78. min.

Indywidualna akcja Ronaldo, strzał, broni Cuellar, Marcelo próbuje dobijać, ale strzela nad bramką.

• 77. min.

Druga zmiana gospodarzy. Menendez za Jonathana.

• 74. min.

A teraz żółta kartka dla Alvareza za przytrzymywanie rywala.

• 72. min.

A w Gijon Muniz za Guerrero.

• 71. min.

Kovacić za Isco.

• 70. min.

Tym razem Rodriguez nie podawała, a zdecydował się na strzał. Za lekko i za łatwo, aby zaskoczyć Cuellara.

• 68. min.

Dośrodkowanie Rodrigueza i znowu okazję zmarnował Ronaldo.

• 64. min.

Dośrodkowanie Marcelo z lewej strony, Ronaldo w doskonałej sytuacji, ale za późno wyskoczył i nie dosięgnął piłki głową.

• 59. min.

Rzut wolny z 20 metrów. Uderza Bale i piłka przelatuje nad bramką. To spojrzenie Ronaldo...

• 55. min.

Zmiana w Realu. Schodzi Jese, wchodzi Rodriguez.

• 53. min.

Zamieszanie w polu karnym Sportingu. Próbował uderzać Isco, ale został zablokowany, potem Ronaldo, ale też został zablokowany. W końcu obrońcy gospodarzy wybili piłkę.

• 49. min.

To mogło się dla Realu źle skończyć. Dośrodkowanie z lewej strony, w pole karne wbiega Carmona, uderza głową, ale obok bramki!