(6)
Real Sociedad
(0)

Liczba oddanych głosów: 6

• Grzegorz Krychowiak wywalczył karnego, ale wcześniej przyczynił się do wyniku, strzelając gola samobójczego. Sevilla niespodziewanie przegrywa z Realem. Dziękuję za udział w relacji, za chwilę na Sport.pl pojawi się tekst podsumowujący spotkanie.

• 90. min. + 6

Koniec meczu.

• 90. min. + 5

Gospodarze długo rozgrywają piłkę. Ale jeszcze gramy...

• 90. min. + 2

Konoplianka groźnie, ale będzie rzut rożny. I piłka wpada do bramki... ale sędzia odgwizduje faul. Słusznie.

• 90. min. + 1

Sędzia dolicza aż pięć minut.

• 89. min.

Ostatnie nadzieje Sevilli. Ale skoro dotąd się nie udało...

• 86. min.

Ostatnia zmiana w Realu. Mikel Gonzalez za Carlosa Velę.

• 83. min.

I znowu było blisko po mocnym strzale Banegi, i gdyby po interwencji bramkarza udało się jednemu z graczy Sevilli sprytne zagranie piętką na pustą bramkę... Ale bramkarz dobrze zablokował.

• 81. min.

Gameiro uderza tuż obok bramki! To była świetna akcja, ładnie wpadł w pole karne, ale zabrakło mu szczęścia.

• 76. min.

Kapitalny rajd w pole karne gości, ale ostatni obrońca w ostatniej chwili ryzykownym wślizgiem wybija piłkę urywającemu się wszystkim zawodnikowi.

• 75. min.

Kolejna żółta kartka. Ukarany Rulli.

• 72. min.

Ostatnia zmiana w Sevilli. Konoplianka za Reyesa.

• 71. min.

N'Zonzi atakuje. I nie tylko on. Ale teraz po zderzeniu z zawodnikiem cierpi bramkarz gości. Ostro oberwał.

• 68. min.

Czerwona kartka dla Bergary, Real w dziesiątkę! A tak konkretnie, to druga żółta. Tuż po dokonaniu wejścia doskonale wiedział, co zrobił i że kara go nie ominie.

• 66. min.

Zmiana Krychowiaka. Zastępiony przez N'Zonziego.

• 65. min.

Ogromne zamieszanie pod bramką gości. Mają szczęście, że po piąstkowaniu bramkarza dochodzi do nietrafienia w piłkę przy próbie strzału, a poprawka okazuje się potwornie niecelna.

• 64. min.

Tym razem z kartką odchodzi od sędziego Reyes.

• 59. min.

Granero zastąpił Zurutuzę. Przy liniach bocznych nadal trwają aktywne rozgrzewki.

• 58. min.

Teraz akcja z udziałem Krychowiaka. Gospodarze ostro wzięli się do roboty.

• 55. min.

Znakomity rajd prawym skrzydłem, ale piłka zagrana w pole karne Realu zostaje wybita tuż sprzed bramki!