04.06.2019, godzina 17:15

Serbia K

3 0

• 25:22. Mirković zagrywa asa. Przegrywamy z Serbkami 0:3. Słaby mecz naszej reprezentacji.

• 24:22. Dobry atak Serbek, dwa meczbole.

• 23:22. Poprzednia piłka zweryfikowana jednak na korzyść Polek, bo atak Smarzek poleciał po bloku. Teraz wygrywamy kolejną piłkę i jesteśmy tylko punkt za Serbkami! Walka!

• 24:20. Kolejny błąd, zły atak. Cztery punkty przewagi Serbek, cztery meczbole.

• 22:19. Kolejny punkt dla Serbek...

• 21:19. Remis, dwa punkty dla Serbii, dwa punkty dla Polski, dwa punkty dla Serbii... Mecz coraz bliższy końca.

• 16:16. Remis!

• 16:15. Dwa punkty z rzędu Polek, dobry atak Smarzek, jeszcze walczymy.

• 16:13. Druga przerwa techniczna, trzy punkty przewagi Serbek. Mecz nam się wymyka.

• 12:11. Polki mają problem z kończeniem ataków. Popełniamy sporo błędów.

• 9:9. Seria błędów Polek i znowu trwonimy dobrą przewagę.

• 5:8. Pierwsza przerwa techniczna, trzy punkt przewagi Polek, to niezła zaliczka w kontekście pozostania w meczu.

• 5:7. Bardzo dobry tak Popović ze środka.

• 2:4. Dobry początek Polek.

• 25:21. Koniec seta. Przegrywamy już 0:2.

• 23:19. Dwa błędy Polek i ten set będzie już bardzo, bardzo trudny do odratowania.

• 21:19. Piłka po zagrywce Aleksić odbiła się o taśmy i spadła na naszą stronę... Nie jest dobrze, ale walczymy!

• 18:18. Punkt za punkt. Wyrównany mecz set.

• 15:16. Druga przerwa techniczna. Polki minimalnie prowadzą.