• na żywo
Komentarze (1)
  • boromir195419

0

Nie wiem dlaczego wg. redaktora najważniejsze jest że Agnieszka wygrała bez straty seta . Najważniejsze że awansowała a w ilu setach nie ma ŻADNEGO znaczenia . Tytuł sugeruje że była dużo lepsza a była ......... minimalnie lepsza .

• 5-7

Zwycięstwo Agnieszki Radwańskiej! Polka melduje się w trzeciej rundzie China Open. Drugi set nie był lekki, łatwy i przyjemny, ale najważniejsze, że Polka awansowała do kolejnej rundy bez straty seta.

• 1
    • 1
  • 5-6

Piłka meczowa dla Agnieszki Radwańskiej!

• 5-6

Kolejne przełamanie i znów wszystko zależy od Agnieszki Radwańskiej. Chinka nie wytrzymuje presji. Czas na gem serwisowy Polki.

• 5-5

Niestety, gramy dalej... Radwańska nie potrafiła zakończyć tego meczu. Proste błędy i Polka traci serwis.

• 4-5

Przełamanie! Polka świetnie poradziła sobie z serwisem Chinki i jest już o krok o wygrania meczu i awansu do trzeciej rundy.

• 4-4

Jest wyrównanie! Pewny gem w wykonaniu Agnieszki Radwańskiej.

• 4-3

Zhang wykorzystała drugą piłkę gemową i utrzymała swój serwis. Szkoda, bo Radwańska prowadziła już 40-0.

• 3-3

Polka prowadziła 40-0, ale jest już remis. Dobry serwis Chinki.

• 3-3

Radwańska w siatkę przy stanie 40-0, ale za chwilę może przełamać rywalkę. Kolejna szansa.

• 3-3

I w końcu, jest wyrównanie. Radwańska wyszła ze stanu 0-3 do 3-3.

• 1
  • Polka mogła już wyrównać stan meczu, ale przy swojej przewadze trafiła minimalnie obok linii. Zadecydowały centymetry.

• Spektakularna akcja Radwańskiej i Polka prowadzi 40-30. Jest o jedną piłkę od wyrównania stanu spotkania.

• 3-2

Radwańska wraca do gry, przegrywa już tylko 2-3. Dobry return i błąd Chinki.

• 3-1

Zepsuty forhend Zhang i Radwańska wygrywa swojego pierwszego gema w tym secie - do 40.

• 1
  • 3-0

Coraz gorzej wygląda ten set dla Radwańskiej, Zhang prowadzi już 3-0 po gemie wygranym do 30.

• 2-0

Radwańska trafiła w siatkę i w ten sposób Zhang wykorzystała drugą okazję na przełamanie. 2-0 dla Chinki.

• Obie zawodniczki popełniają błędy, a Radwańska właśnie zmarnowała kolejną okazję na wygranie gema. Czwarta równowaga.

• Zhang popełniła minimalny błąd, przez który nie przełamała Radwańskiej.

• Świetny serwis Chinki i prowadzi 1-0 w drugim secie.