S.Stosur

2 1
  • na żywo
Skomentuj:

• Koniec! Zaczęło się świetnie! Radwańska wygrała 6:3, ale później zaczęła popełniać proste błędy. A momentami wręcz nie biegała. W ogóle nie walczyła. Z takim zaangażowaniem nie da się wygrać. Do ćwierćfinału awansowała Australijka.

• 0:5

Wszystko wskazuje, że to już koniec. Piąty gem trzeciego seta również dla Stosur. Australijka popisała się dwoma świetnymi lobami przy siatce. A gema zakończyła asem serwisowym. Polka nawet nie drgnęła

• To ostatni start turniejowy Radwańskiej w tym roku. Oby, nie był to ostatni mecz. Widać pełną mobilizację, ale przegrywa już 0:4.

• 3:0

W 2017 roku Stosur aż dziewięć razy odpadała w pierwszych rundach turniejów. A teraz zaczyna deklasować Radwańską. Trzeciego gema w trzecim secie zakończyła pięknym asem. Ale musimy wciąż wierzyć, bo strata jest do odrobienia. Jednak na pewno nie z takim zaangażowaniem jak dotychczas...

• 2:0

Radwańska popełnia błąd za błędem! Ale złe zagrania to jedno... Bardziej irytuje fakt, że Polka odpuszcza wiele piłek. Można przegrywać, ale bez walki?

• 1:0

Oglądając drugi set odnosimy wrażenie, że Radwańska powinna zmienić coś w swojej grze. Tymczasem jedyne co zmieniła na początku trzeciego seta to... sukienkę.

• Niestety! Radwańska wybiła piłkę na aut i przegrała seta! Mamy remis. Kto zagra w ćwierćfinale?

• Radwańska zdołała się obronić! Równowaga.

• Piłka setowa dla Stosur!

• 5:4

Stosur obroniła serwis! Australijka dwukrotnie skutecznie zamarkowała uderzenie i piłka poszybowała w przeciwną stronę kortu niż tą, w którą zmierzała Radwańska.

• 4:4

40:40

Baaaardzo długi gem. Raz przewagę ma Polka, a raz Stosur, trudno przewidzieć jak zakończy się ten gem. Kluczowy gem.

• 4:4

Tym razem to Polka popisała się asem! Chwilę później Stosur zagrała slice'a, ale nie trafiła w kort. Reims.

• 4:3

Radwańska źle odebrała serwis. I znowu nie dała rady... Kolejny as Stosur.

• 1
  • 3:3

Sprytny skrót Radwańskiej. Później Australijka zagrała w aut! Mamy remis. Bardzo ważny gem dla Radwańskiej.

• 3:2

Ładny atak Polki! Popisała się skutecznym lobem. Ale później przegrała dwie długie wymiany. Kolejny gem dla Stosur.

• 2:2

Stosur wykorzystała trzeci break-point. I jest remis!

• 30:0

Świetny bekhend Polki! Stosur sprawdza to na challenge'u, bo twierdzi, że był aut. A jednak... miała rację. Kolejne punkty dla Australijki.

• 1:2

Stosur nadaje piłce niesamowitej rotacji! Ale Polka świetnie sobie z tym radzi i mądrzej kontruje. Gem da Radwańskiej.

• 1:1

Stosur obroniła dwa break-pointy!

• 0-1. Kapitalny serwis Stosur na zakończenie pierwszego gema w drugim secie. Australijka aż zacisnęła pięść w geście triumfu.