18.08.2018, godzina 15:30

SV Drochtersen/Assel

0 1

• 96. min.

Bayern Monachium odniósł bardzo ważne zwycięstwo w swoim pierwszym meczu w tej edycji Pucharu Niemiec. Gracze Kovaca bardzo długo bili głową w mur, ale między 78 a 82 minutą nastąpił kluczowy czas dla Bayernu. Najpierw gola strzelił Mueller, ale sędzia dopatrzył się spalonego, ale chwilę później bramkę wpakował Robert Lewandowski.

Polski napastnik uchronił swój klub od kompromitacji, którą mogłaby być dogrywka w meczu z czwartoligowcem

• 96. min.

KONIEC!

• 96. min.

Tolisso szukał prostopadłego podania na prawą stronę pola karnego, ale świetnie interweniuje Mau

• 94. min.

Bayern kontroluje przebieg końcówki, spokojnie utrzymują piłkę

Mecz zbliża się do końca, ale Bayern miał gigantyczną przewagę, aż 84%25 posiadania piłki

Aż osiem minut dłużej potrwa ten mecz. Wszystko przez serpentyny, które zostały rzucone na boisko.

• 88. min.

Coman ładnie minął zwodem kilku rywali, podał do Tolisso, ale ten kopnął dobre 10 metrów nad bramką!

• 84. min.

Mueller opuszcza boisko, a wchodzi Corentin Tolisso

• 84. min.

Goretzka strzela z dystanu! Prosto w nogi Rogowskiego

• 83. min.

Coman kończy kontrę Bayernu, ale spokojnie łapie Siefkes. Bayern idzie za ciosem

• 80. min.

Robert Lewandowski dokłada nogę po strzale Ribery'ego! No to trzeba powiedzieć, że Lewandowski ratuje Bayern przed kompromitacją!!! Bo do końca dziesięć minut

• 80. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLL LEWANDOWSKI!!!!

• 78. min.

Thomas Mueller był na spalonym w momencie oddawania strzału! Podawał mu Coman. Szacunek dla sędziego, że to dostrzegł.

• 78. min.

A JEDNAK NIE MA GOOOOOLA!!

• 77. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLL

• 75. min.

Zostało 15 minut do końca!

• 74. min.

Pojawiają się pierwsze gwizdy. Obraz gry się nie zmienia. Bayern naciska, ale kapitalnie bronią gospodarze

• 70. min.

Przewaga Bayernu jest ogromna! 85%25 posiadania piłki. Już 18 strzałów, ale tylko... 2 celne! Niesamowite