26.05.2013, godzina 18:00

Roma

0 1

• 90. min. + 4

Wielka radość piłkarzy w błękitnych strojach. To szósty triumf Lazio w Pucharze Włoch.

• PILNE

90. min. + 4

KONIEC MECZU! Lazio z Pucharem Włoch!

• 90. min. + 3

Mauri miał dwa kapitalne okazje do rozstrzygnięcia meczu. Nie trafił w ani jednej z nich.

Cztery minuty doliczył arbiter.

• 87. min.

Roma bije głową w mur.

• 80. min.

Kilka zdjęć z dzisiejszego finału.

• 80. min.

Candreva wykrzesał z siebie resztki sił i zdecydował się na długi rajd prawą flanką. Strzelił jednak za wysoko.

• 73. min.

Ależ zamieszanie w polu karnym Lazio! Dośrodkowanie w polu karnym, jeden z piłkarzy Romy musnął piłkę głową, ta odbiła się od poprzeczki, spadła w okolicach linii, ale jej nie przekroczyła. Piłkarze w czerwonych strojach protestują, ale to sędzia ma rację.

• GOOOOOOL

71. min.

OPIS BRAMKI: Candreva dośrodkował z prawej strony pola karnego, Lobont nie zdołał przeciąć piłki, a Lulić z lbiska wpakował ją do pustej bramki.

• GOOOOOOL

71. min.

Gol dla Lazio! Lulić!

• 69. min.

Natychmiastowa odpowiedź Tottiego - mocny strzał kapitana Romy, ale Marchetti złapał piłkę.

• 68. min.

Ależ blisko był Klose! Lulić z woleja zagrywał do niemieckiego napastnika, ale temu zabrakło kilku centymetrów, by trafić do siatki.

• 65. min.

Po bardzo dynamicznym początku drugiej połowy, gra się na chwilę uspokoiła.

• 60. min.

Totti próbował odpowiedzieć, ale minimalnie się pomylił.

• 59. min.

Candreva próbował strzału z 35 metrów. Mocno, ale w środek bramki.

• 54. min.

Ladesma ostro sfaulowany zwija się z bólu i musi zejść z boiska. Zmienił go Mauri.

• 52. min.

Bardzo podobna akcja Marquinhos do tej sprzed dwóch minut. Tym razem trafił w bramkę, ale Marchetti nie miał problemów.

• 50. min.

Ładna kontra Romy - Marquinhos przedarł się przez środek pola, ale jego strzał minął bramkę o kilka metrów.