Sport.pl - to jest Twój LIVE

• KONIEC MECZU

90. min. + 5

KONIEC!!!

JAGIELLONIA GRA DALEJ. Zawodnicy Ireneusza Mamrota zagrają w następnej rundzie z belgijskim Gentem.

Jagiellonia jeszcze utrzymuje się przy piłce w okolicy rogu przy polu karnym Rio Ave.

• 90. min. + 3

Rio Ave już bez nadziei atakuje na bramkę Jagiellonii.

• 89. min.

Rio Ave miało rzut wolny. Próbowali wrzucić w pole karne, ale Jagiellonia wybiła piłkę i nic z tego nie było.

• 87. min.

Żółta kartka dla Burligi

• 86. min.

Zmiana w Jagiellonii

Schodzi Arvydas Novikovas, wchodzi Rafał Grzyb

• 86. min.

Obydwa zespoły nie biorą jeńców. Jagiellonia miała rzut rożny, ale poradzili sobie z nim gospodarze i zaczęli wyprowadzać kontratak. Kiedy wydawało się, że akcja zostanie zakończona, to Pospisil pomylił się, co otworzyło drogę do bramki dla rywali. Piłkę w siatce umieścił rezerwowy Damien Furtado.

• 85. min.

GOOOOOOOOL

Damien Furtado

• 79. min.

JAGIELLONIA CORAZ BLIŻEJ AWANSU! Dośrodkowanie z rzutu rożnego od Novikovasa, które zostało posłane wprost na głowę Romanczuka, a reprezentant Polski pewnie uderzył na bramkę Makaridze.

• GOOOOOOL

79. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL

Taras Romanczuk

• 75. min.

Zmiana w Jagiellonii Białystok

Schodzi Bartosz Kwiecień, wchodzi Karol Świderski.

• 71. min.

Rio Ave ponownie potrzebuje dwóch bramek do awansu.

• 71. min.

Jagiellonia walczy i nie poddaje się. Novikovas dostał piłkę na prawym skrzydle. Początkowo Litwin nie kontynuował akcji, bo myślał, że był na pozycji spalonej. Sędzia nie dopatrzył się niczego takiego. Novikovas podał do Pospisila, a pomocnik Jagi strzałem zewnętrzną częścią stopy pokonał Makaridze.

• GOOOOOOL

71. min.

GOOOOOOOOL

Martin Pospisil

• 69. min.

Zmiana w Rio Ave

Schodzi Tarantini, wchodzi Nikola Jambor.

• 67. min.

Znowu groźnie pod bramką Jagiellonii. Dośrodkowanie z lewej strony do Bruno Moreiry, ale strzał głową minimalnie obok bramki.

• 63. min.

Zamieszanie w polu karnym po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Pierwszy strzał Nelsona Monte obronił Kelemen, ale dobitka głową Gelsona Dali nie miał już najmniejszych szans.