Rulli znów obronił! Dzisiaj nie da się go pokonać!

Sociedad wywalczył rzut rożny. Kolejne sekundy uciekają Barcelonie.

Pique gra jako napastnik.

• 84. min.

Gospodarzom udało się uciec z własnej połowy. Zyskali kilka punktów.

• 81. min.

Złe podanie. Barcelona pogubiła się w tym ataku. Dużo dzisiaj takich strat jej się przytrafiło.

• 77. min.

Messi zablokowany! Aż czterech piłkarzy rzuciło się mu pod nogi, żeby zablokować strzał. Udało się!

• 73. min.

Pique zrobił kółeczko w polu karnym i podał do Messiego! Goool! NIEEE! Znów ten kapitalny Rulli! On jest dzisiaj fenomenalny.

• 70. min.

Busquets już się Enrique nie przyda. Wszedł Rakitić.

• 67. min.

Busquets postanowił podyskutować z arbitrem. Dostał żółtą kartkę.

• 63. min.

Barcelona miała rzut wolny. Do piłki podszedł Neymar i był bliski zdobycia gola. Pięknie strzelił, ale interwencja Rulliego było jeszcze lepsza.

• 60. min.

Alba zmienił Turana.

• 59. min.

Barcelona zaciska ręce na "szyi" rywali. Czy Sociedad przetrwa oblężenie?

• 56. min.

Kolejna znakomita interwencja Rulliego. Bramkarz gospodarzy obronił mocny strzał Iniesty. Piłka zmierzała w okienko.

• 50. min.

Messi stanął jak wryty, a był sam na sam. Myślał, że był spalony. Sam sobie go wymyślił, bo sędzia nic nie gwizdnął.

• 47. min.

Real Sociedad był bliski strzelenia gola! Na pustą bramkę próbował strzelać Vela. W ostatniej chwili został zablokowany.