Liczba oddanych głosów: 5

Komentarze (1)
  • peterjk

0

Wczesniej dwie czerwone kartki, teraz dwa karne. Ron juz jest niemal pewny że bedzie najlepszy na Swiecie (lol). Lecz niestety, w ostatecznym rozrachunku Real nie zdobędzie nic! Zatrudnienie Beniteza to strzały w oba kolana.

• 90. min. + 1

Koniec meczu. Real Madryt nie zachwycił, ale miał Ronaldo, dzięki czemu zdobył trzy punkty.

Piłka w trybunach.

Ronaldo ma jeszcze okazję na trzeciego gola. 30 metrów do bramki. Rzut wolny...

• 88. min.

Ostatnia zmiana w drużynie Beniteza. Casemiro za Modricia.

• 87. min.

Znakomite wyjście z piłką z własnej połowy przez Ronaldo, podanie do Bale'a, który fantastycznie dośrodkował w pole karne do Vasqueza. 24-letni pomocnik gospodarzy z wyczuciem przyjął piłkę i dobił rywala.

• GOOOOOOL

86. min.

REAL BĘDZIE MIAŁ TRZY PUNKTY! 3:1!!!

• 84. min.

Na Bernabeu gwizdy. Sociedad rozgrywa piłkę.

• 80. min.

Akcja Martinez-Vela-Pardo zakończona strzałem z rykoszetem. Gospodarze odetchnęli z ulgą. Piłka nie trafiła w bramkę, a piłkę po rzucie rożnym złapał Navas.

• 76. min.

Lucas Vasquez zastąpił Benzemę.

• 75. min.

Real Madryt kontroluję grę.

• 70. min.

Tymczasem "Królewscy" mieli kolejną znakomitą okazję! Ronaldo dośrodkował do Danilo, ten z pierwszej piłki zgrał do Benzemy, którego strzał został obroniony przez latającego Rulliego. Kosmiczna akcja to była.

• 69. min.

Vela zmienił Jonathasa.

• 69. min.

Ronaldo z półobrotu uderzył piłkę dośrodkowaną z rzutu rożnego. Warto dodać, że zrobił to gorszą, lewą nogą.

• GOOOOOOL

68. min.

GOOOOOL!!! Piękne uderzenie Ronaldo! To jego drugi gol w tym meczu!

• 62. min.

Illarramendi podciął rozpędzonego Pepe. Żółta kartka.

• 60. min.

Pierwsze podanie Kovacica w meczu fatalne.

• 59. min.

Ciekawa zmiana w drużynie Beniteza. Rodriguez zastąpiony przez Kovacica.

• 58. min.

Kapitalna interwencja Rulliego! Tylko Argentyńczyk wie jakim cudem wybronił strzał Bale'a.

• 56. min.

Brzydki faul Nacho. Hiszpan ukarany żółtą kartką.

• 54. min.

Navas uprzedził Brumę, który już wpadał z piłką w pole karne. Odważna i dobra decyzja bramkarza gospodarzy.