Real Betis
(11)

Liczba oddanych głosów: 20

• 90. min. + 5

Koniec meczu! Real Madryt sensacyjnie przegrywa z Realem Betis. Bohaterem meczu został Adan, bramkarz gości, który w fenomenalny sposób bronił strzały piłkarzy "Królewskich"

Real Madryt jeszcze rusza do ataku.

• GOOOOOOL

90. min. + 4

Sensacja w Madrycie! Betis prowadzi z Realem Madryt. Fantastyczne dośrodkowanie w pole karne wykorzystał Sanabria.

Sędzia doliczył do drugiej połowy pięć minut. Pięć minut nadziei Realu Madryt.

• PILNE

89. min.

Piłka w bramce Realu Madryt, ale gola nie ma! Co za emocje! Antonio Sanabria na spalonym.

• 86. min.

Real Madryt ma coraz mniej czasu. Betis przy piłce.

• 80. min.

Do końca meczu 10. minut, a Real Madryt cały czas bez gola. "Królewscy" ruszają do ataku.

• PILNE

74. min.

To mógł być gol sezonu! Gareth Bale dostał piłkę w prawego skrzydła, uderzył PIĘTĄ z powietrza, ale jego strzał świetnie obronił Adan.

• 68. min.

Real Madryt utrzymuje się przy piłce, zepchnął Betis do defensywy, ale ma duże problemy z kreowaniem sytuacji pod bramką Adana.

• 62. min.

Cristiano Ronaldo domaga się rzutu karnego, ale sędzie nie ma wątpliwości. Gramy dalej.

• 56. min.

Słupek ratuje Betis! Dani Carvajal zamykał akcję w polu karnym, ale nie trafił w bramkę. Real Madryt coraz bliżej gola.

• 54. min.

Tempo meczu cały czas przyspiesza. Przed momentem doskonałej szansy dla Betisu nie wykorzystał Francis Guerrero.

• PILNE

50. min.

Fantastyczna okazja Cristiano Ronaldo! Gareth Bale wyłożył świetną piłkę Portugalczykowi, a ten źle trafił w piłkę.

Czas na drugą połowę na Estadio Santiago Bernabeu.

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy w Madrycie. Real Madryt remisuje z Realem Betis.

• 42. min.

To była najlepsza okazja dla Realu Madryt w pierwszej połowie! Isco był bardzo blisko gola, ale jego strzał świetnie zatrzymał Adan.

• 38. min.

Jeszcze jedna próba Ronaldo. Tym razem strzał przeleciał nad poprzeczką. W grze Portugalczyka widać wielką determinację.

• 28. min.

Mocny strzał po ziemi Cristiano Ronaldo i bardzo pewna interwencja Adana, bramkarza Betisu.

• 22. min.

Zespół Zinedine'a Zidane'a ma problemy ze złamaniem szczelnie ustawionej defensywy Betisu.

• PILNE

18. min.

Świetna indywidualna akcja Luki Modricia. Chorwat przebiegł prawie całe boisko, ale nie trafił w bramkę. Real powinien prowadzić.