Rayo Vallecano
(4)

Liczba oddanych głosów: 9

• 90. min. + 2

Przypomnijmy, że Rayo po 12 minutach prowadziło na Bernabeu 2:1. Następnie straciło piłkarza (czerwona kartka), gola i następnego piłkarza (czerwona kartka). Od 20 minuty musiało grać w paszczy lwa w podwójnym osłabieniu. Skończyło jak się skończyło. Real wygrywa i zmniejsza stratę do Barcelony do dwóch punktów. Jednak "Duma Katalonii" ma jeszcze jeden zaległy mecz do rozegrania.

Koniec. Real rozbił Rayo.

Benzema skompletował hat-tricka. Kovacić zgrał mu piłkę klatką piersiową, a on płaskim strzałem dokonał dzieła zniszczenia.

• GOOOOOOL

90. min.

No i dobili. 10:2!

• 88. min.

Fatalne dośrodkowanie Vasqueza w kierunku Ronaldo. Real wciąż szuka kolejnego gola.

• 86. min.

Pepe na pozycji środkowego napastnika! Mknie do przodu! Podał do Ronaldo. Cristiano zablokowany. Nie ma dziesiątej bramki.

• 84. min.

Kovacić chciał postawić wisienkę na torcie. Niestety jego strzał nożycami był niecelny.

• 81. min.

Caballero zmienił Ze Castro.

• 81. min.

Drugi gol Karima Benzemy. Modrić wypatrzył go w polu karnym i posłał mu piłkę. Ten bez problemu wykończył akcję.

• GOOOOOOL

80. min.

Ale teraz jest. 9:2!

• 77. min.

Kolejne próby. Znów Ronaldo, a później Vasquez. Goli nie ma.

• 76. min.

Niecelny strzał Ronaldo.

• 74. min.

Vasquez upadł w polu karnym. Sędzia mógł wskazać na "wapno", ale chyba postanowił oszczędzić gości.

• 70. min.

Czwarty gol Bale'a. Walijczyk chciał podać do Cristiano, ale trafił w nogę obrońcy. Piłka odbiła się na tyle szczęśliwie, że wróciła pod nogi skrzydłowego, który umieścił ją w pustej bramce.

• GOOOOOOL

70. min.

8:2!

• 65. min.

I jeszcze zmiana w ekipie gospodarzy. James pożegnany gromkimi brawami za trzy asysty. Swój czas otrzymał Kovacić.