Espanyol Barcelona
(1)

Liczba oddanych głosów: 9

• 90. min. + 2

Koniec meczu! Real Madryt wygrywa z Espanyolem po dwóch golach Isco. "Królewscy" mają siedem punktów straty do Barcelony.

Sędzia dorzucił do drugiej połowy dwie minuty.

• 84. min.

Real Madryt o krok o kolejnego zwycięstwa. To odpowiedź na dzisiejszy triumf Barcelony, która pokonała Las Palmas 3:0.

• 77. min.

Zespół Zinedine'a Zidane'a opanował sytuacje. Trwa dominacja "Królewskich".

• GOOOOOOL

72. min.

Isco jest wielki! Real miał duże problemy w drugiej połowie, ale powiększa prowadzenie. Perfekcyjny strzał hiszpańskiego pomocnika.

• 70. min.

Kolejny groźny atak gości. Piłkarze Espanyolu nie potrafili wykorzystać fatalnego błędu Sergio Ramosa.

• 63. min.

Dwóch piłkarzy Espanyolu wbiegło w pole karne Keylora Navasa. Groźny kontratak, ale kompletnie zepsuty.

• 54. min.

Tempo meczu w Madrycie mocno spadło. Espanyol szuka swoich szans, a Real gra niedokładnie.

• 49. min.

Groźny atak Espanyolu. "Królewscy" popełnili kolejny błąd w defensywie, ale obrońców uratował Keylor Navas. Świetna interwencja reprezentanta Kostaryki.

Druga połowa rozpoczęta.

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy w Madrycie. Real prowadzi, ale wciąż ma duże problemy w defensywie.

• PILNE

43. min.

Błąd Casemiro i słupek ratuje zespół Zinedine'a Zidane'a. Najlepsza szansa dla gości w tym spotkaniu.

• 39. min.

Toni Kross zszedł ze środka na skrzydło, dośrodkował w pole karne, a piłka minęła bramkę Espanyolu.

• 32. min.

Ronaldo mógł natychmiast podwyższyć prowadzenie. Portugalczyk świetnie przyjął piłkę w polu karny, ale uderzył nad poprzeczką.

• GOOOOOOL

30. min.

Real Madryt na prowadzeniu! Fantastyczne, prostopadłe podanie od Cristiano Ronaldo na gola zamienił Isco.

• 24. min.

Świetne dośrodkowanie w pole karne, ale strzał Sergio Ramosa na rzut rożny odbił na Pau Lopez.

• 21. min.

Modrić miał dużo wolnego miejsca przed polem karnym Espanyolu i... kompletnie zepsuł strzał.

• 15. min.

Real ma dużą przewagę w posiadaniu piłki, ale sytuacji pod bramką Lopeza brakuje.